FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ubezpieczenie AC
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marian

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 3:47 am    Temat postu: Ubezpieczenie AC Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem ubezpieczenia AC. Powiedzcie mi czy warto w nie inwestować i w jakich przypadkach opłaca się je kupić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
onlineexpertcompensa

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 1:01 pm    Temat postu: Re: Ubezpieczenie AC Odpowiedz z cytatem

marian napisał:
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem ubezpieczenia AC. Powiedzcie mi czy warto w nie inwestować i w jakich przypadkach opłaca się je kupić?

Panie Marianie, na pewno tak - AC nie jest obowiązkowe, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jego zakupem. Polisa pozwala na naprawę uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Tego typu szkody mogą przytrafić się każdemu i wiek czy rodzaj samochodu nie mają tu znaczenia. Polisa AC umożliwia też otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa
Powrót do góry
Madness3

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może popytaj znajomych w tej kwestii? Powinni pomóc...
Polirux

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ludzi byłoby na nie stać pewnie by brali, ale obecne składki są tak wysokie, że każde dodatkowe ubezpieczenie jest poza zasięgiem finansowym większości z nas :/
Pawelek77

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz to może dziwnie zabrzmieć, ale oszczędzanie nie zawsze jest opłacalne. Możemy ograniczać się tylko do obowiązkowego ubezpieczenia OC, ale skąd weźmiemy pieniądze na nowy samochód jeśli obecny nam spłonie lub zostanie nam skradziony? Ok, takie przypadki zdarzają się rzadko, ale jednak się zdarzają i każdy z nas może tego doświadczyć. Sam w ubiegłe wakacje byłem świadkiem pożaru samochodu, który został podpalony przez grupkę pijanych mężczyzn. Był to samochód mojej sąsiadki, która kupiła go niecałe 6 miesięcy wcześniej za kilkadziesiąt tysięcy złotych i nie otrzymała ani grosza z ubezpieczenia, bo nie miała wykupionego AC. Poza tym nie u każdego ubezpieczyciela ubezpieczenie AC bardzo dużo i np tu http://www.mtu24.pl/ znajdziecie świetną ofertę.
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem, że nie zawsze oszczedzanie jest dobre. chytry 2 razy traci. w kwestii ubezpieczenia to uważam, że ubezpieczenia komunikacyjne PONAD OC są bardzo ważne i warto w nie zainwestować. tu chodzi o zabezpieczenia.
Powrót do góry
KrzysiD

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto!!!! Ze swojej strony bardzooo polecam skorzystać z http://ubezpieczenie-samochodu.net.pl Smile Potrafią świetnie doradzić w kwestii ubezpiecznia AC,ale również OC i NNW ( od następstw nieszczęśliwych wypadków) oraz Assistane. Sam korzystam z ich usług.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy autoryzowani dealerzy także prowadzą usługę sprzedaży polis komunikacyjnych. Na terenie Warszawy znajdziesz 3 punkty Auto Żoliborz: http://www.autozoliborz.pl/ubezpieczenia/ który oferuje korzystne stawki ubezpieczeń dla wszystkich samochodów - również tych, kupionych poza ich salonami. I nie musisz odwiedzać ich osobiście, wystarczy na ich stronie wypełnić formularz kontaktowy.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często niestety okazuje się, że z ubezpieczeniami i z wadami pojazdów możemy mieć większe przygody niż by nam się na początku wydawało. Dlatego warto wiedzieć, że są firmy, które oferują pomoc prawną z tego zakresu. To na przykład Autoprawo: http://krajowy.biz/firma,autoprawopl. Zdecydowanie warto poczytać.
Powrót do góry
Currahee

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że ubezpieczenia komunikacyjne ponad oc są dobrym pomysłem. Ja wykupuję całe pakiety (oc ac nw i może jeszcze jak coś dorzucą) zwykle w pzu, lepiej czuć się dobrze zabezpieczonym
Powrót do góry
majkaq

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto spojrzeć na jakieś porównania...
Rzebson

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurta uważam, że warto mieć ubezpieczenie ac. Czesto zdarza się też, że nasze auto zostanie poszkodowane a winowajcy nie ma, a pod te ubezpieczenie można to idealnie podpiąc. Ja mam cały pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego w pzu https://www.pzu.pl/ubezpieczenie-samochodu , ale wiem, że są też banki co oferują za grosze ubezpieczenie assistance, i co niektórym wystarcza takie zamiast ac.
Powrót do góry
rudas

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto normalny kupuje dziś AC? Cena którego jest wzięta wręcz z kosmosu... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paszczak

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedlińska

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba by to najpierw dokładnie sprawdzić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: