FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak uatrakcyjnić konferencję, sympozjum?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gotam

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe te sale na mazurach, czekam na relację Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tictac111

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zorganizowanie jakiegoś wieczorku z zabawami jest dobrym pomysłem. Rozluźni atmosferę i ludzie nie beda tak spięci i zdenerwowani tym, że jest to spotkanie służbowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
murarz57

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 1:18 pm    Temat postu: jak urozmaicić? Odpowiedz z cytatem

A może tak w przerwie obrad, poczęstować panów cygarem. Znalazłem fajna ofertę na stronie http://ercigarros.pl/ Wybrać ładnie opakowane, to może być zupełne zaskoczenie, widok bezcenny - wiem coś o tym.
Powrót do góry
sebastiano

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisał ktoś wcześniej, ze spa można również skorzystać przy okazji takiego spotkania. Ale wtedy trzeba zorganizować czas, aby każdy mógł skorzystać, bądź zarezerwować w hotelu jeszcze jeden dzień na relaks. Za pierwszym razem, gdy trafiłem do Pałacu Brzezina przy okazji konferencji, dałem się namówić na wannę spa i łaźnię parową. Ależ to było przyjemne, fajnie jest się tak odprężyć. Polecam!
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam kiedyś na 3dniowej konferencji w Hiszpanii i mnie tam zaskoczyła jedna rzecz. Nie byliśmy "wolnymi elektronami", po śniadaniu obowiązkowe bieganie/spacer, dopiero potem szlifowanie umysłów. Potem szliśmy na inne atrakcje, takie jak paintball czy też przejażdżki na quadach i dopiero na kolację. Może u nas coś takiego by się przydało?
Powrót do góry
sebastiano

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza saunami i spa, uczestniczyłem kiedyś w konferencji kilkudniowej połączonej z chodzeniem po górach. Codziennie spotkanie w innym schronisku rano, przed wyjściem w trasę i tak przez trzy dni!
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysl, moim zdaniem powinno sie też zadbac o nietuzinkowy catering, stół ze słodyczami też zostałby dobrze przyjęty, wystarczy zaopatrzyć się w solidne zapasy: https://sweet24.pl/gumy-do-zucia.html
Powrót do góry
sebastiano

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy przepada za słodyczami w takiej ilości. Na spotkania integracyjne lepsze są sprawdzone potrawy, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na paintball albo park linowy dla całej ekipy. No bo kto nie lubi schabowego?
Powrót do góry
Dominikaa

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej po konferencjach organizuje się różne zabawy. Można też ustawić fotobudke i robić zdjęcia z imprez: http://crazybox.com.pl/ Trzeba tylko wybrać coś sensownego. Potem fotki można powiesić na swojej stronie internetowej.
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wiele zależy od miejsca im lepsze miejsce tym większy prestiż konferencji. Zobaczcie sobie chociażby na ofertę hotelu - http://www.gleboczek.pl/ , cudowny kompleks, położony w malowniczej okolicy, sercu woj. kujawsko pomorskiego, po prostu bajkowo Smile
Powrót do góry
maleki00

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepszym sposobem będzie po prostu słodki poczęstunek, wiele osób na pewno będzie zadowolone z takiego urozmaicenia.
Powrót do góry
katowitzer

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanem nowoczesnych technologii. Innowacje świetnie się "sprzedają", zwłaszcza podczas eventów różnego rodzaju. Polecam zapoznać się z dokonaniami firmy Alpha Vision w tym zakresie, na ich kanale YT jest sporo https://www.youtube.com/user/AlphaVisionPolska można sobie pooglądać, co proponują swoim Klientom - dla mnie super!
Powrót do góry
hanianow

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie byłoby zorganizować na przykład wieczorną imprezę dla uczestników sympozjum. Na pewno po całym dniu wykładów każdy chętnie się rozerwie.
CinemaCinema

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasi Goście decydując się na organizację konferencji w naszym hotelu, mogą liczyć na przykładowe atrakcje:
- gala oscarowa,
- Foto atelier
- Zagadka Sherlocka Holmesa - gra "escape room"
- warsztaty animacji poklatkowej czy warsztaty kulinarne
Jeśli chcecie się dokładnie zapoznać z poszczególnymi atrakcjami to zapraszamy na naszą stronkę http://www.cinemahotel.pl/sala-konferencyjna
Powrót do góry
brzózka

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dobrą kawę! Konkretnie - mobilny bar kawowy z profesjonalnym baristą! Jeszcze konkretniej - firma Perfect Service z Krakowa. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, kawa pyszna, ceny atrakcyjne, goscie byli niezwykle zadowoleni Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Skocz do: