FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
ARAM Multimedia - techniczna obsługa imprez

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michal

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 12:45 pm    Temat postu: ARAM Multimedia - techniczna obsługa imprez Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze jako, iż jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałem się przywitać. Mam nadzieję, że dzięki temu forum uda nam się zorganizować wspólnie ciekawe eventy.

Jako, iż jest to dział o firmach z branży, chciałem zaprezentować firmę ARAM Multimedia, w której mam przyjemność pracować.

ARAM Multimedia od wielu lat zajmuje się kompleksową, audio-wizualną obsługą wszelkiego rodzaju eventów, imprez, konferencji, road shows i programów telewizyjnych. Specjalizujemy się w wynajmie telebimów wielkoformatowych, kurtyn LED, podłóg diodowych, projektorów dużej mocy, monitorów i ścian plazmowych, kamer a także nagłośnienia i oświetlenia.

Z ostatnich wieści co u nas nowego:
- Uruchomiliśmy zupełnie nową stronę internetową, gdzie znajdziecie szczegółowe opisy naszych realizacji oraz bazy sprzętowej oraz wiele innych materiałów.
- Wprowadziliśmy do oferty nowe ekrany diodowe, ekrany projekcyjne oraz projektory
- Wkrótce wystartujemy ze sklepem online, w którym znajdziecie profesjonalne nośniki-audio video

Więcej aktualizacji szukajcie na naszej stronie Smile

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam,
Michal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wizard101b

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Twoim miejscu popytałbym w tym temacie znajomych. To bardzo często jest najlepsze z możliwych źródło porad Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: