FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ból nadgarstka
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stonom1979

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 10:12 am    Temat postu: Ból nadgarstka Odpowiedz z cytatem

Boli mnie lewy nadgarstek kiedy podnoszę cięższe przedmioty. Smarowałam go końską maścią i paroma innymi kremami ale nic nie pomaga. Mam ten ból przez dłuższy czas. Może któraś z was miała podobny problem i zna rozwiązanie ?
marcelinia188

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat może to być jakieś drobne zwichnięcie. Poczekać, z czasem po dwóch tygodniach, może nawet wcześniej ból powinien minąć.
toyat

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety także boli nadgarsteki to już od dłuzszego czasu, bo od kilku tygodni. Zbagatelizowałam to myśląc, ze samo przejdzie, ale niestety nie przeszło. Chce zapisać się na rehabilitacje i rozważam ofertę z tej strony http://rehab-gdansk.pl/, ale nie wiem, czy uda mi się zapisać jeszcze w tym miesiącu, bo nie wiem jakie są kolejki. Mam nadzieje, że będą wolne terminy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orzeł33

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście warto poczekać zanim się zapiszesz do lekarza. Wypróbować dostępne środki farmakologiczne z apteki, ale jeśli ból utrzymuje się ponad dwa tygodnie, to już wizyta jest obowiązkowa. Wtedy trzeba już zdiagnozować całą sprawę i szybko działać, żeby nic groźniejszego się nie rozwinęło. Jestem czynnym sportowcem i od czasu do czasu zdarzają mi się urazy. Korzystam wtedy z usług Sport Kliniki. Mają kompleksowe podejście i rewelacyjny sprzęt. Od razu diagnoza. W razie potrzeby rehabilitacji na miejscu są specjaliści.
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, to mogłoby być niemal wszystko. Przeciążenie, zwichnięcie, czy nawet zapalenie nadgarstka. Oczywiście najpierw wypróbuj różnych maści, a jak to nie pomoże to może warto spróbować zabiegów z falami uderzeniowymi? 3 zabiegi na pewno Ci pomogą, zobacz sobie stronę tej https://fala-uderzeniowa.com/leczenie-bolu-reki-warszawa kliniki, bo są świetni. Smile
molena

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wieliczce jest centrum, w którym przyjmuje Beata Pruszkowska. Ona leczy zespół cieśnie nadgarstka metodą BP. Można w ten sposób uniknąć operacji. Nic nie trzeba nacinać.
Powrót do góry
rekino

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również często odczuwam ból w nadgarstku.. beznadziejna sprawa.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że jedyne co możesz zrobić w tej sytuacji to zaopatrzyć się w przeciwbólowe leki. Sądzę, że apteka online będzie miała duży wybór różnych leków w dobrych cenach. Myślę, że warto skorzystać z takiej opcji, dużo wygodniejszej niż apteka stacjonarna.
Powrót do góry
Mermagda0

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to być przeciążenie a może i jakaś stara kontuzja się odnawia. Jeżeli jeszcze jest to coś świeżego to zainteresuj się opaskami uciskowymi od https://yellowsport.pl Może też jakimiś maściami także. Takich nawet małych urazów nie można lekceważyć.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znowu ostatnio cierpię na bóle głowy a najgorsze jest to, że nie wiem od czego.. Ból czasem jest nie do zniesienia i tylko muszę te tabletki łykać... Z tego co się zdążyłam zorientować, tutaj https://migrena-botulina.pl/ leczą migrenę toksyną botulinową i podobno daje to świetne efekty i co ważne - zabieg nic nie boli. Kurcze, może warto spróbować..
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze by było żeby obejrzał ten nadgarstek ktoś, kto się zna na stawach. Może to nic poważnego, ale może okazać się też że bez odpowiedniego zabezpieczenia i leczenia kontuzja się mocno pogłębi. Jeśli nie masz żadnego sprawdzonego lekarza ortopedy to polecam Ci tego http://ortopedakrakow.com/kontakt/krakow/. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na jego temat oraz dane kontaktowe potrzebne do rejestracji. Mi bardzo pomógł, polecam!
Powrót do góry
paolina

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej koleżance się jakieś pęcherzyki porobiły przy stawach i musiała z 5 lekarzy obskoczyć aż jej to raz a dobrze wyleczyli
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie problemy z nadgarstkiem to tez dosc ciezko sie leczy, wiec musimy miec dobrego specjaliste. Tutaj https://www.fitmedica.pl/dobry-ortopeda-dzieciecy-warszawa/ w Warszawie na Bystrzyckiej dostaniemy sie do dobrego ortopedy. I nie musimy dlugo czekac na wizyte, bo to prywatna.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ból związany z jakąś kontuzją? Może to być też np zespół cieśni nadgarstka, teraz sporo osób na to choruje. Warto udać się do lekarza aby zalecił jakieś leczenie bo przewlekły ból może być uciążliwy i utrudnia funkcjonowanie. Jak będziesz na wizycie to spytaj o zabiegi magnetoterapii. Aparat do magnetoterapii to urządzenie, w które wyposażone są bardzo dobre gabinety rehabilitacyjne. Magnetoterapia łagodzi ból i zmniejsza obrzęki, przez co sprawia, że szybciej wraca się do zdrowia.
Powrót do góry
Josef17

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borykam się z podobnym problemem, aczkolwiek u mnie jest to raczej kontuzja przewlekła, boli mnie przy wyciskaniu sztangą czy jeśli jest w maksymalnym wygięciu.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: