FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ubezpieczenie nieruchomości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raacsto

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 3:16 pm    Temat postu: Ubezpieczenie nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Czy patrzycie na to czy dany obiekt jest ubezpieczony przy jego wynajmowaniu? Mam dwa lokale do wynajęcia i zastanawiam się czy jest ubezpieczać bo znalazłem dobrą ofertę na stronie http://strzezdom.pl/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koko251

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie Smile Jestem pewien, że mi się przydadzą Smile
michau_30

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 12:14 pm    Temat postu: ubezpieczenie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi co wziąć pod uwagę kupując ubezpieczenie mieszkania?
Powrót do góry
onlineexpertcompensa

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 12:19 pm    Temat postu: Re: ubezpieczenie mieszkania Odpowiedz z cytatem

michau_30 napisał:
Powiedzcie mi co wziąć pod uwagę kupując ubezpieczenie mieszkania?

Szanowny Panie Michale, dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa
Powrót do góry
Iwona

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym kalkulatorze jest wszystko uwzględnione https://cuk.pl/dom_i_mieszkanie/kalkulator_majatkowy
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ubezpieczenie mieszkania to bardzo dużo można się dowiedzieć z artykułów na http://serwis-ubezpieczeniowy.com.pl/ . Nawet jak się idzie do doradcy to jako takie pojęcie na dany temat powinno się mieć. Bo w życiu nie powinno się mieć do wszystkich 100 % zaufania. I nigdy nie wiadomo czy doradca będzie namawiał tylko na jedną opcję. A przecież jest ich bardzo dużo. Tak samo jak dużo jest firm ubezpieczeniowych. I każda z nich ma także inne oferty. Warto jednak się orientować w temacie by nikt nas nie zrobił w balona
Powrót do góry
berg

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie trzeba ubezpieczyć, bo nigdy tak naprawdę nie wiesz co się stanie.
NervousDrake

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego ubezpieczenia domu to osobiście polecam ofertę PZU - bardzo szeroki wybór ubezpieczeń co w sumie zadowoli każdego, bo można wybrać ubezpieczenie dopasowane do naszych potrzeb. https://www.pzu.pl/ubezpieczenie-domu-i-majatku
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ubezpieczając swoje mieszkanie korzystałem z oferty firmy https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/dom-lub-mieszkanie-www/ubezpieczenie-domow-mieszkan-cztery-katy Moim zdaniem wybór ubezpieczenia to pierwsza i najważniejsza sprawa. I choć wszystkie ubezpieczenia zasadniczo opierają się na tych samych zasadach i na tych samych regułach, to w pewnych aspektach i w pewnych kwestiach różnią się one między sobą. Tak naprawdę trzeba zdecydować, jakie to ubezpieczenie ma być lub będzie. Jakie mają być sumy ubezpieczenia w razie poszczególnych zdarzeń, jaki ma być jego zakres i co dokładnie ma chronić. Czy w grę wchodzą różnorodne opcje dodatkowe, a jeżeli tak, to jakie? I oczywiście, jaka ma być składka za taką polisę. Co do zasady, ubezpieczenie mieszkania kupuje się na cały rok i za cały rok należy za nie zapłacić. Jednakże, ważne jest by wiedzieć, że nie trzeba płacić jednorazowo. W przypadku wysokich składek, firma często wyraża zgodę na to, by były one opłacone w dwóch lub czterech ratach. To zawsze wygodniejsze rozwiązanie, które powoduje, że łatwiej jest taką opłatę udźwignąć.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiemy jak ważne jest ubezpieczenie domu, ale ważne jest także przynajmniej dla mnie zabezpieczenie alarmowe. Ja miałam ostatnio robioną instalację alarmową. Wykonywała mi to firma alltech z Zielonej Góry. Bardzo sprawnie sobie z tym poradziła.
Powrót do góry
encja

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez ubezpieczenia mieszkania nie ma co wynajmować, na różnych ludzi można trafić więc lepiej dmuchać na zimne.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że ubezpieczenie nieruchomości jest bardzo ważne w każdym przypadku. Jeśli poszukujecie dobrego ubezpieczyciela to polecam zajrzeć na stronę http://www.phuzgoda.pl/. Poczytacie tam o szczegółach najróżniejszych ubezpieczeń, między innymi domu czy firmy.
Powrót do góry
Iwona

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym bardziej że to nie są duże koszty, wystarczy do jakiejś multiagencji podejść np. do cuk, albo sprawdzić na ich kalkulatorze majątkowym.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: