FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
impreza integracyjna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzechu

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile osób ma tam być?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal90

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie ważnym elementem jest zadbanie o to aby nie było nudy, ważne jest również sama konferencja i impreza a w tym celu zapraszam do Hotelu w Krakowie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
reset

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o organizowaniu takiej imprezy jak wigilia firmowa? Z punktu widzenia pracodawców zorganizowanie wigilii firmowej może przełożyć się na konkretne korzyści. To nie tylko okazja, aby pracownicy mogli się dodatkowo zintegrować, ale również by w firmie wprowadzić przyjazną atmosferę. przeczytajcie artykuł http://www.praca-jaworzno.pl/porady-dla-pracodawcow/621/wigilia-firmowa-czy-ty-ja-organizujesz.
Powrót do góry
grzsiek

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 7:09 pm    Temat postu: barmani na imprezie Odpowiedz z cytatem

Świetnym pomysłem na urozmaicenie każdego eventu jest wprowadzeniem baru oraz koktajli. Barmani na imprezie lub evencie to świetne uzupełnienie oraz gwarancją świetnej zabawy. Smaczne i piękne koktajle z dekoracjami, bary zaaranżowane zgodnie z tematem przewodnim imprezy to wszystko proponują Mobilni Barmani.
Powrót do góry
grafa

PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 1:59 pm    Temat postu: Re: barmani na imprezie Odpowiedz z cytatem

No ja korzystałam z możliwości odbycia szkolenia z negocjacji i twórczego rozwiązywania problemów, prowadzonego przez przemiłą i doświadczoną panią na jednym z wyjazdów integracyjnych. Tutaj jest link do jej strony www www.oceanumyslu.pl.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o imprezy integracyjne, to nie jestem nigdy organizatorem, ale uczestnikiem owszem. Zawsze wtedy mam (chyba jak każda kobieta) problem ze strojem na taką imprezę. Ciężko tak ubrać się elegancko, ale jednocześnie inaczej niż zazwyczaj do pracy i mniej oficjalnie. Ostatnio udało mi się znaleźć spódnicę w zestawie z koronkową bluzką, a na to dla "rozluźnienia" stroju taką narzutkę http://www.swepee.com/pl/p/Narzutka/173 . Ale nie mam pomysłu na spotkanie noworoczne Sad
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzone i rzeczywiście dopracowane miejsce - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php I tam faktycznie masz do dyspozycji usługi, które poprawiają jakość - sauna, basen, plaża, masa atrakcji - można się doskonale bawić. Wszystko jednak wymaga konkretów...
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę udział w szkoleniach, gdzie wykorzystywane programy do treningu pamięci i koncentracji. I to też jest sposób, bo wystarczy 15 minut dziennie, by poprawić swoją koncentrację i jest to potwierdzone przez psychologów. Zresztą zobacz sobie stronę www.akademia-umyslu.pl/sklep/kategoria/dla-uczacych-sie-i-pracujacych i przejrzyj. Program kosztuje 29 złotych, więc to żadne pieniądze.
Powrót do góry
andzia3606

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
arabikaxx

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz głośniej robi się o tym DJ Smile
Ale to dobrze o nim świadczy Smile
Ja sama miałam DJ na weselu i byłam bardzo zadowolona, tak więc warto sprawdzić sobie jego namiary i dostępne terminy. Czasami nie warto przepłacać za smętny zespół.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ferdek89

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeden taki wyjazd integracyjny, który do tej pory wspominam. Pojechaliśmy na cały weekend do lasu. Było to zrobione w formie obozu przetrwania. Był to jedyny wyjazd integracyjny bez alkoholu. I to nawet nie przeszkadzało. I tak wszyscy się świetnie bawili. Byliśmy podzieleni na grupy. Były one tak dobrane aby w jednej grupie nie było osób z tego samego działu. Dostaliśmy mapy i zaznaczony na nim punkt gdzie mamy dojść. Tam mieliśmy do rozwiązania zadanie i zagadkę, która wskazywała następny punkt. W jednym punkcie trzeba było otworzyć sejf taki na broń jak z https://www.saffort.pl/sejfy-na-bron . Potem z broni, która była w środku trzeba było trafić do celu. Albo jednym zadaniem było przedostanie się tratwą na drugi brzeg ale kilka osób nie mogło być koło siebie, więc trzeba było trochę pomyśleć i znaleźć rozwiązanie. Spaliśmy w namiotach wojskowych. Obiady były nam dostarczane przez catering, ale śniadania i kolację musieliśmy robić sami. Nie było prądy więc wodę grzaliśmy sobie na ognisku lub nad palnikami gazowymi w menażkach. Było naprawdę super. Po pracy biurowej taka aktywność każdemu si przydało.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne pomysły na imprezy integracyjne ma Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/. U nas już 2 razy organizowali i za każdym razem było rewelacyjnie Smile
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, ciekawe pomysły. Ja uważam, że tego typu eventy warto organizować w sposób przemyślany i zgodny z oczekiwaniami ogółu. Jeśli nie wiecie, jak się za to zabrać, to zajrzyjcie do https://www.hulakula.com.pl/pl/strefa-dla-biznesu/konferencje.html Oni na pewno pomogą Wam przygotować całe wydarzenie.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My co roku mamy w firmie imprezę integracyjną, a szef dba, by zapewnić Nam ciekawe i zapadające w pamięć atrakcje. W ubiegłym roku to było np. strzelanie z łuku. Jeśli i Wy szukacie ciekawych i niecodziennych pomysłów na uświetnienie imprez firmowych, to polecam skontaktować się z firmą http://caveni-events.pl . Na ich stronie znajdziecie przykładowe pomysły na atrakcje dla pracowników. To bardzo fajna sprawa!
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do organizacji takich imprez można wynająć firmę Smile Na przykład imprezy integracyjne we Wrocławiu świetnie organizuje firma x-action Mają genialne zaplecze pomysłów i różnych atrakcji
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: