FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
najlepsze miejsce w Warszawie!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deep

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 10:11 pm    Temat postu: najlepsze miejsce w Warszawie! Odpowiedz z cytatem

Świetnym obiektem jest budynek przy ulicy Waliców 9 (rondo ONZ) w Warszawie. Na samej górze znajduje się sala bankietowo-konferencyjna, bardzo ładna, przestrzenna, z własnym barem. Na środkowym piętrze jest restauracja Cwaniak Warszawski z wyśmienitym jedzeniem (zagraniczni goście mogą poznać tu klimat Warszawy lat 20 i 30-tych). Na samym dole znajduje się Club70 - klub z muzyką z lat 70-80-tych.

Polecam: www.walicow9.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetta

PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja np z czystym sumieniem mogę polecić Hotel RIALTO w samym centrum Wawy - świetne, klimatyczne miejsce. Mega komfort. mają salę konferencyjną, wiec tym lepiej. No i cenowo bardzo, bardzo zachecajaco..
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 12:16 pm    Temat postu: warszawa Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najfajniejsza restauracja w warszawie to Salto na wilczej. Bardzo fajny klimat plus pyszne jedzenie, czego więcej potrzeba? Bardzo lubie tam chodzić, też na spotkania biznesowe Smile
Powrót do góry
brzózka

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli szukacie miejsca na dośc kamerlane szkolenia i konferencje, to hotel Rialto jest najlepszym wyborem. Ścisłe centrum, wysoki standard i kompetentna obsługa. Mnie zachwycił pokój cygar, bardzo fajnie podkreśla range spotkań biznesowych.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest sporo dobrych obiektów taka prawda, ale biorąc pod uwagę różne względy jednak stawiamy w mojej firmie na centrum konferencyjno-szkoleniowe Jupiter na Towarowej. Po pierwsze dobra lokalizacja, po drugie odpowiednie przystowanie obiektu pod względem sal i sprzętu, po trzecie korzystna oferta cenowa. A to chyba jedne z najważnijeszych aspektów branych pod uwagę przy organizowaniu konferencji
Powrót do góry
maniacalve

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak będę miał okazję, to kiedyś sprawdzę Smile
Maksy

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy kto czego szuka. Jeśli lubicie włoskie jedzenie to warto zajrzeć na Stare Miasto do Trattoria Rucola http://www.trattoriarucola.pl/ . Zjedzie tam prawdziwą włoska pizze i makaron w każdym wydaniu. Mają tez dowóz więc dl domowych głodomorów też się znajdzie rozwiązanie.
Powrót do góry
roza

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne miejsce na szkolenie to Villa Estera blisko Warszawy, można także skorzystać z lunchu. Ogólnie pracownicy są zadowoleni z lokalizacji, jedzenia oraz wyglądu miejsca. także mogę polecić na szkolenia Smile
Powrót do góry
skierunek

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie obiektem na który warto zwrócić uwagę jest ten hotel https://www.hotelponiatowski.pl/ , szapoba dla tego kto go projektował i kto o niego dba. Standard bardzo wysoki, świetny ogród do tego restauracja utrzymana w królewskim klimacie. Mnie bardzo się podoba i jestem zdania że można śmiało polecać.
Powrót do góry
KarolKowalik

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa jak dla mnie jest zbyt tłoczna i staram się wybierać inne miasta. Niedawno znalazłem świetny hotel w Łodzi, a konkretnie http://www.hotelewam.pl/653-hotel-reymont-lodz.html . Jest on położony w ścisłym centrum, ma bardzo ciekawe wnętrza i przestronną salę konferencyjną. Goście na pewno będą zadowoleni z komfortu pokoi i profesjonalizmu obsługi. Po ciężkim dniu można się zrelaksować na siłowni, czy też zażyć relaksującego masażu.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem przekonany. Ja lubię zjeść dobrze i tanio, dlatego szukam właśnie takich restauracji. Wbrew pozorom na rynku jest ich sporo, tylko trzeba je znaleźć. Na pewno powinniście sprawdzić restaurację http://www.ckoberza.pl/ Mają tam pyszne jedzenie i nie zostawisz u nich całego portfela Wink
Powrót do góry
dodaelektroda

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest masa świetnych hoteli. Jeśli chcecie o jakiś poczytać, to na http://www.o-hotelach.pl widziałam ciekawe posty. Myślę, że i coś z Warszawy się znajdzie.
violetta

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAk szukasz naprawdę dobrej restauracji w Warszawie, to koniecznie odwiedź Salto na ulicy wilczej. Mają tam nie tylko pyszne jedzenie, deserki, ale też klimat jest bardzo fajny Smile
Powrót do góry
kaseti

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kraków ma ICE a wawa ?
addd0

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszą salą konferencyjną w Warszawie jest http://i-viewmeetings.pl/ sala jest świetnie wyposażona w świetnej lokalizacji. Wielokrotnie byłem tak jako uczestnik oraz kilka razy jako współorganizator i powie wam że w porównaniu do niektórych sal konferencyjnych w Warszawie to jest to klasa światowa.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: