FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Oprogramowanie Cad

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 1:49 pm    Temat postu: Oprogramowanie Cad Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Mam 2 wykrawarki, do których potrzebne jest mi oprogramowanie najlepiej jak najszybciej, bo mam dużo zleceń i nie chciałbym robić wszystkiego na ostatnią chwile. Potrzebuje bardzo precyzyjnego oprogramowania i słyszałem, że to http://www.radancnc.pl/wykrawanie własnie takie jest, ale nie mam jak tego sprawdzić. Będę wdzięczny jeśli ktoś, kto je zna napiszę w tym wątku swoją opinię na jego temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mitos

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest zadania dla specjalistów. To może oszczędzić wielu pieniędzy i nerwów...
Markus32

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w tym roku przerzuciłem się na najnowszą wersję ZwCad 2018 i po tych kilku miesiącach pracy na nim mogę śmiało polecić. Wersja 64-bitowa w pełni wykorzystuje moc komputera, już pojawiły się wszystkie nakładki również w nowszej wersji i do tego mogłem liczyć na bardzo dobrą obsługą posprzedażową, a nakładki jak ZwTraffic, czy ZWGeo przygotowane są z ogromną starannością i z zastosowaniem najnowszych rozwiązań.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz pracuję na najnowszej wersji ZwCad, czyli 2019 i muszę przyznać że był to słuszny wybór. Przede wszystkim bardzo dobra stabilność pracy, szeroki zakres funkcji, przystępne ceny za sam program oraz nakładki oraz integracja z innymi programami w zakresie plików DWG i DXF. Myślę, że warto abyście również w wolnej chwili lepiej go poznali m.in tutaj https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-wersja-oficjalna.html
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: