FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie wynająć biuro
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tutka

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 5:37 am    Temat postu: Gdzie wynająć biuro Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy ktoś może podpowie mi gdzie warto byłoby w Warszawie wynająć sobie biuro?
Interesuje mnie dość opłacalny wynajem biur. Może kompleks Adgar jest dobrym rozwiązaniem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alina21

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w Warszawie to tylko tam. Mój znajomy kiedyś szukał idealnego miejsca na swoje biuro i wybrał właśnie w tym kompleksie. Nie drogo go to wyniosło i jakie widoczki na miasto Smile
rewelacja87

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś się orientuje, czy znajdę jeszcze wolne powierzchnie biurowe tutaj http://www.wechta.pl/o-inwestycji,1075.html? Smile
Powrót do góry
jaworrek

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chodzi o wirtualne czy normalne biuro?
Sunsin

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaworrek napisał:

Dla mnie te wirtualne biura to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie dostajesz adres i co z tego? W tej chwili nikt nie patrzy gdzie masz firmę tylko jakie usługi bądź produkty w ofercie to jedyna i główna wytyczna. Co do możliwości wynajmu biura to jest sporo są specjalistyczne firmy takie jak chociażby GTB Metropolis działające na Śląsku - http://metropolis.pl/ - sporo biur do wynajęcia, oprócz tego zajmują się chyba też terenami inwestycyjnymi, ale to by trzeba było dokładnie przeczytać na stronie.
Tak czy inaczej dziwią mnie takie pytania.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli startujesz ze swoją firmą i nie zatrudniasz ludzi to warto pomyśleć o wynajęciu biura w coworking space. Ciekawie prezentuje się Cowork Centralny http://centralny.co zlokalizowany praktycznie w centrum Warszawy. Za wynajem przestrzenie w coworkingu nie zapłacisz dużo więc nie obciąży to zbytnio budżetu firmy. Miejsca do pracy w Cowork Centralny są odnowione i stylowe i nie wstyd tam zaprosić klienta na spotkaniem, a z "tanimi biurami" różnie to bywa. Zwróć uwagę także na lokalizację - wynajęcie "tradycyjnego biura" w centrum stolicy to ogromne pieniądze.
Powrót do góry
Bettons

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam i sam jestem zwolennikiem pracy we wspólnej przestrzeni, bo np. we Wrocławiu ceny biur są równie wysokie co w stolicy. Warto wpisać frazę 'coworking Wroclaw' - potem już można przebierać w ofertach. Myślę, że to dobra opcja dla freelancerów albo młodych przedsiębiorców, których nie stać jeszcze na najmowanie tradycyjnego miejsca biurowego. Pozdrawiam!
Powrót do góry
saszamasza

PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tylko i wyłącznie centrum, najlepsze połączenie.

mariao

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Ci na prestiżu to faktycznie centrum biurowe będzie najlepsze. Ale jeśli bardziej cenisz wygodę to przenieś się w jakieś mało popularne miejsce - będzie łatwiej chociażby z dojazdem.
Pawelek77

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przymierzam się do wynajęcia biura. Na początku planowałem kupić lokal, który przeznaczyłbym na biuro, ale potrzebuje czegos w dobrej lokalizacji, o dobrym standardzie, a takie lokale kosztują bardzo dużo pieniędzy i z tego powodu jednak postanowiłem je na razie wynająć. Znalazłem taką wyszukiwarkę http://www.officemap.pl/ biur do wynajęcia. Ktos z Was z niej korzystał?
Powrót do góry
elza

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wynająć biuro w małym mieście. Jest to sprytne rozwiązanie, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, ale nie każdy to zrozumie. Wynajęcie biura, szczególnie na początku prowadzenia firmy, to duże obciążenie. Jeśli dodatkowo musimy zainwestować w magazyn, to koszty są spore.
Powrót do góry
mailek

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaworrek napisał:

Obecnie nie opłaca się inwestować w wirtualne biuro. Warszawski szał już minął Smile
Powrót do góry
mirelka

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o tych biurach do wynajęcia co sądzicie? Osobiście uważam, że jest to świetne rozwiązania. W Rybniku mają konkurencyjne ceny. Poza tym ogromnym plusem jest to, że można u nich zdecydować się nie tylko na biuro, ale również magazyn czy halę. Mają własny, duży parking.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie wynajmujemy samą powierzchnię biura bez jego wyposażenia. Dlatego też musimy postarać się o odpowiednie umeblowanie. Ja ze swojej strony mogę polecić na pewno znany Wam już sklep http://www.agatameble.pl/meble/fotele-i-krzesla-biurowe Mają aktualnie bardzo atrakcyjną ofertę na meble biurowe. Sądzę że na bank znajdziecie tutaj coś dla siebie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: