FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kredyt hipoteczny
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 4:04 pm    Temat postu: Kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem

Jaki kredyt hipoteczny warto wziąć w dzisiejszych czasach ? Według mnie podstawową sprawą jest obliczenie sobie wszystkiego w kalkulatorze kredytów, tak zwanej porównywarce http://www.kalkulator.pl/kredyt-hipoteczny/ która określi które oferty są najlepsze !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
refereeposses

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko te kalkulatory średnio przedstawiają ostateczną ofertę, bo wszystko zależy od danego banku i weryfikacji końcowej
violetta

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej wg mnie z doradcy kredytowego skorzystac. ja bylam kiedys u pana Pająka z NowodworskiEstates bardzo dobry fachowiec
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że warto skorzystać z takiej pomocy. Można dzięki temu wiele się dowiedzieć.
Powrót do góry
kamyjka

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalkulatory nie są zbyt dokładne. Zachęcam do skorzystania z usług doradcy finansowego. Nic nie zastąpi wykwalifikowanego fachowcy.
ganal

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie automaty to zwyczajna bzdura. Na zdolność wpływa wiele czynników i nie ma co się nakręcać na podstawie tego, co one wam wyliczą. To się wylicza ręcznie, najlepiej iść do doradcy, ale takiego, który ogarnia wiele banków. Jeśli nie macie nikogo z polecenia, to weźcie pod uwagę ich - https://sprawdzonydoradca.pl/ Kogoś ze swojej okolicy na bank znajdziecie, a przynajmniej zrobią wam porównanie ofert, pokażą co, gdzie i jak się opłaca załatwiać, a różnice w całkowitym koszcie oferty bywają naprawdę wysokie.
Powrót do góry
poss33

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie bardzo dobrych kredytów czy chwilówek lub informacji na temat kredytów w Polsce ? Ostatnimi czasy wpadłem na wyśmienity blog w tym zakresie, http://www.chwilowki-pozyczki.eu/porady/czy-moge-splacic-chwilowke-szybciej/ niesamowite porady dają i piszą super artykuły kredytowe, sami zobaczcie !
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, ze sa czasem nieprzewidziane w zyciu zdarzenia, gdzie potrzebna jest nam dodatkowa gotowka w szybkim okresie czasu. Mozna pozyczyc od znajomych/rodziny, ale czasem nie ma takiej mozliwosci. Wtedy juz trzeba skorzystac z jakiejs innej formy pozyczki/kredytu. Najlepiej wejsc na jakis kalkulator kredytu gotówkowego online i sprawdzic jakie oferty maja dla nas poszczegolne banki. Rozbieznosc moze byc naprawde duza, dlatego lepiej to sprawdzic osobiscie, a najszybciej - wlasnie w ten sposob.
Powrót do góry
adamborowiak

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Violettą, dwa lata temu przeglądałem w różnych bankach kredyty hipoteczne poznań i sie w tym wszystkim pogubiłem, dlatego też poprosiłem o pomoc doradcę kredytowego.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy że przy takim kredycie lepiej mieć wykupione dobre ubezpieczenie. Wiadomo jak to w życiu bywa. Wszystko jest bardzo nieprzewidywalne i dlatego właśnie jest to tak bardzo potrzebne aby mieć takie ubezpieczenie. Poczytajcie zresztą jak dla mnie na prawdę rewelacyjny artykuł http://www.superkredyt.com.pl/czy-ubezpieczenie-kredytu-ma-sens/ w którym autor to przekonuje nas do takiego ubezpieczenia.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam nie poradziłbym sobie w tych wszystkich procedurach i papierologii dla banków, gdyby nie dobry doradca finansowy Wink Zachęcam więc każdego do skorzystania z pomocy speca od finansów, bo nie dość że wyliczy Nam naszą zdolność kredytową, sprawdzi BIK itp., to jeszcze wyszuka najlepszą ofertę banku, zaopiekuje się Nami podczas całego procesu kredytowania. Skontaktujcie się w tym celu https://www.open.pl/ . Mają świetnych doradców kredytowych.
Powrót do góry
maju

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie kredyty są obciązeniem na całe życie niestety, ale co poradzić
Powrót do góry
Agapit38

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli potrzebujemy gotówki to taki kredyt hipoteczny to najlepsza opcja. Na http://kredythipotecznyforum.pl/forum/ znajdziecie forum, na którym jest mnóśtwo informacji na ten temat. Myśle, że nie jednemu się to przyda.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt hipoteczny opłaca się najbardziej ze wszystkich kredytów dostępnych na rynku. Jednak wzięcie takiego kredytu nie jest wcale prostym zadaniem. Warto więc przypatrzeć się bliżej rankingom dostępnych w internecie, na przykład https://hipoteka360.pl/ranking-kredytow-hipotecznych. To może wiele ułatwić.
Powrót do góry
Seba62

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to bardzo dobre rozwiązanie, sam ma taki kredyt i mieszkam na swoim
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: