FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
antykoncepcja
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pudlo90

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 10:38 pm    Temat postu: antykoncepcja Odpowiedz z cytatem

Hej! Wiem, że to dość poważny temat, ale myślę, że jest dużo jeszcze do wyjaśnienia w tej kwestii. Nie wiem dlaczego młodzież tak stroni od tej wiedzy. To jest naprawdę bardzo fajna sprawa żeby to zebrać gdzieś w jednym miejscu i mieć pod ręką Tak jak tutaj https://www.teenzone.pl/plusy-i-minusy-roznych-metod-antykoncepcji-3342.html . Jak myślicie, warto jest czytać takie artykułu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magda906

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antykoncepcja to powszechny teraz temat , warto na ten temat pisać i się kształcić, ja podeślę link co do plastrów antykoncepcyjnych http://nielykam.pl/faq/czy-potrzebuje-recepty-aby-moc-stosowac-innowacyjne-plastry-antykoncepcyjne super metoda mało minusów dużo plusów co do jakości stosowania.
Powrót do góry
MagdaM

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 8:24 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

no tak antykoncepcja jest ważna chyba dla każdej kobiety tak więc artykuły trafione. A z ciekawości jaka się u was sprawdza? Ja mam implant i jestem zadowolona.
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 10:19 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja mam wkładkę hormonalną levosert ponieważ najważniejsze dla mnie było to aby non stop mieć zabezpieczenie bez konieczności pamiętania o tabletkach - niestety tendencja do zapominania o nich wygrała Wink
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze najlepszą metodą antykoncepcji były prezerwatywy. Dzięki nim można nie tylko uniknąć ciąży, ale też zapobiec niechcianym chorobom wenerycznym. Jeśli macie bujne życie erotyczne, to dużo bardziej opłaca się kupić od razu https://econdom.pl/k/9/prezerwatywy-durex-zestawy-25-100-szt Dzięki temu będziecie mogli uprawiać bezpieczny seks o wiele częściej.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki antykoncepcyjne zabezpieczają przed niechcianą ciążą ale nie przed chorobą weneryczną. Jeśli zdarzy się że mieliśmy przelotne przygody i niestety bez prezerwatywy warto zrobić sobie badanie które samemu można wykonać w domu anonimowo. Taki test można zamówić z neta- https://drwenerolog.pl/objawy/zapalenie-pochwy/ . W domu pobiera się wymaz i odsyła do laboratorium a wynik już jest po 14 dniach. Dbajmy o nasze zdrowie bo nie problem się zarazić i niestety później ciężko sobie ułożyć życie z tą chorobą.
Powrót do góry
krevik

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, wszystkie porady o ktorych tu napisalyscie sa bardzo przydatne mam nadzieje ze mlodziez tu zaglada i sie co nie co dowie Wink
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam taką nadzieję. Jednak metodę powinien dobierać lekarz.
Powrót do góry
BenedyktChmielowski

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa z edukacją seksualną wygląda tak, że młodzież albo dowie się od nas sprawdzonych informacji, albo dowie się z Internetu i innych nieciekawych źródeł. Oby więcej takich stron, jak te linkowane przez Was
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też muszę przyznać, że jak byłam młoda to byłam słabo wyedukowana i myślałam, że wystarczy kalendarzyk, by nie zajść w ciążę. I zostałam nastoletnią matką. Dopiero ginekolog mnie uświadomił jak wygląda sprawa, że konieczna jest fachowa antykoncepcja. Dlatego po porodzie zaproponował mi założenie wkładki Levosert na 3 lata, bo i tak nie planuję teraz kolejnego potomstwa Smile Jestem z niej naprawdę zadowolona, bo wiem, że daje mi pewne zabezpieczenie i nie muszę się niczym stresować Smile
Powrót do góry
kilnik89

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuje ostatnio bardzo lekką antykoncepcję, która nie obciąża tak układu pokarmowego, ze względu na mniejsza dawkę składników. Dodatkowo dobrze się czuję, żadnych skutków ubocznych, nawet okres jest mniejszy i biust nie jest taki tkliwy
Powrót do góry
olamas44

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z antykoncepcją nie warto przesadzać. Każdy dobry i doświadczony Ginekolog powie wam, że nadużywanie nieodpowiednich środków antykoncepcyjnych może doprowadzić nawet do bezpłodności. Warto robić to z uwagą i w zgodzie z zaleceniami lekarza
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam tabletki vines czy ultralekką tabletkę, pewnie taką jak ma kilnik89, mogę potwierdzić że nie ma przy jej stosowaniu żadnych niepożądanych działań a ja faktycznie pozbyłam się nie tylko obfitych miesiączek i PMS ale i bolesności piersi przed okresem Smile
Powrót do góry
Rzeszaaq

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście brak teraz edukacji u dzieci... rodzice wstydzą się porozmawiać o tym, a w szkole też zaniedbuję tego typu tematy. Szczególnie że sama młodzież nie zawsze chce o tym rozmawiać myślac że wszystko już wiedzą.
Nessa

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antykoncepcja jest ważnym tematem, to fakt, że niektórzy rodzice nie chcą rozmawiać na ten temat ze swoimi dziećmi a potem dzieci rodzą dzieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: