FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
jak dbać o oczy przed monitorem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daniel123

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytając jak dbać o wzrok, przy pracy przed komputerem, warto będzie zasięgnąc informacji tutaj https://czasnawzrok.pl/ Jest to bardzo ciekawa strona na której mozesz dowiedzieć się takich rzeczy jak na przykład gdzie jest dobry specjalista z twojej okolicy, lub czym są tzw progresy, czyli okulary progresywne.

Ostatnio zmieniony przez Daniel123 dnia Wto Wrz 25, 2018 8:07 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zinspanned7

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest według mnie sprawa dla specjalisty z tego obszaru.
Roarrra

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno sa specjalne okulary do pracy przez komputerem. Ja jeszcze ich nie szukałam, jednak powoli zastanawiam się nad takim zakupem. Osoby narażone na problemy ze wzrokiem przez pracę powinny zainteresowac się tego typu rozwiazaniami. Może też zainteresuje was oferta kliniki https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku i oferowany przez nich zabieg laserowej korekcji wzroku. Jest to rozwiązanie znacznie ułatwiające życie osobom z problemami ze wzrokiem
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim staram się dbać o prawidłowe nawilżenie oczu, dlatego pracując przy komputerze regularnie używam specjalnych kropli nawilżających. Zamawiam je zawsze na stronie https://mylenshop.com/pol_m_krople-do-oczu-620.html, gdzie, jak widać, wcale nie są drogie, a naprawdę przynoszą ulgę Wink
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czujecie, że macie problemy ze wzrokiem, to może warto pomyśleć o zakupie dobrych suplementów diety na jego poprawę? Poczytajcie sobie na przykład Lutenea opinie. Jest to suplement, który zawiera składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Zachęcam do zapoznania się bliżej z jego specyfikacją.
Powrót do góry
IzaChłodna

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze dobrze jest robić sobie przerwy tak co godzinę od komputera - spojrzeć za okno, zamknąć całkowicie oczy, itp. A tak poza tym to okulary - są specjalne okulary z włókna z bursztynu, ale niestety dostępne tylko z USA. Polecam jednak zainwestować, bo są niesamowite.
donka

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to badać wzrok by wiedzieć czy wszystko jest z nim w porządku i czy nie są potrzebne jakieś okulary korekcyjne. Jakby coś, to do komputera tylko i wyłacznie okulary z antyrefleksami. A jeżeli nie ma żadnej wady to warto kupić sobie jakiś świetlik czy inne krople nawilżające. Jak się dużo przed kompem pracuje to oczy się wysuszają.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o to jak dbać o oczy pracując dużo przy komputerze to albo trzeba nosić odpowiednie okulary, albo jakieś na prawdę dobre soczewki kontaktowe. Ja używam już od jakiegoś czasu soczewki acuvue oasys i uważam, że są bardzo dobre. Oczy się nie przesuszają i na prawdę mam w nich wysoki komfort pracy
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie długie siedzenie przy komputerze może znacząco pogorszyć komfort widzenia. Na szczeście ja znalazłem na to lekarstwo po przeczytaniu tego artykułu https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki-na-oczy-komfort-widzenia-290.html . Jest tu na prawdę sporo informacji na ten temat, i wydaje mi się, ze każdy kto spędza dużo czasu przy komputerze powinien się z nimi zapoznać
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jak chronić wzrok przed monitorem najlepiej powie Ci specjalista. Jeśli chodzi o dobrego okulistę w Krakowie, to ja polecam doktora Hanarza z oko Akcent. Świetny specjalista z dobrym podejściem do pacjenta Smile
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ta praca przed monitorem to główny powód złego wzroku. Idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących przy komputerach jest równoważenie czasu spędzanego przy ekranie i czasu spędzonego na zewnątrz. Sam miałem ogromne problemy z oczami, które pogarszał rodzaj mojej pracy. Zdecydowałem się jednak na laserową korekcję wzroku w https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku i już niedługo odzyskam jasność spojrzenia.
Powrót do góry
bezolane

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zadbajmy tez o oczy naszych dzieci, zbawienne sa witaminy a, e d, c https://visolvit.pl/blog/witaminy-na-oczy-czyli-ktore-witaminy-sa-odpowiedzialne-za-wzmocnienie-wzroku-dzieci/ witaminę a znajdziemy przede wszystkim w marchwi czy maśle, zaś E ma swoje źródło migdałach, orzechach laskowych i ziemnych
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób nie zwraca na to uwagi, a to bardzo ważne! Ja ostatnio skonsultowałam się z moim okulistą - doktorem Hanarze z OKO akcent. NAprawde, wybierzcie sie do do okulisty jak duzo pracujecie przed komputerem
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: