FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Odszkodowanie - wypadek
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oliwa

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 9:34 am    Temat postu: Odszkodowanie - wypadek Odpowiedz z cytatem

Hej! Szukam kogoś kto rozpatruje odszkodowania powypadkowe z Warszawy lub okolic. Znacie jakąś sprawdzoną firmę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewulka145

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 10:26 am    Temat postu: Odszkodwanie Odpowiedz z cytatem

Ja znam firmę, która ma w swojej ofercie dopłaty do odszkodowań OC lub AC. Jest to jedna z największych firm prawniczych w Polsce, która pomaga przy nie tylko odszkodowaniach komunikacyjnych: OdkupSzkody.eu . Może również zająć się sprawą, gdzie ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania albo wypłacił zniżone odszkodowanie OC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirelka

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzaliście już opinie o EuCO? Myślę, że jest to jedna z niewielu firm warta uwagi. Poza tym plusem jest to, że mają szeroki zakres usług.
Powrót do góry
komfi

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 3:32 pm    Temat postu: Odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Wiesz, najlepiej jest poszukać w najbliższej okolicy ubezpieczalnie, żeby zawęzić ich listę, a potem sprawdzać przez porównywarki itd., żeby porównać szybko oferty i wybrać najkorzystniej. Ja popełniłam błąd, bo poszłam na żywioł, wzięłam pierwszego lepszego ubezpieczyciela, a potem miałam kłopoty przy odszkodowaniach po wypadku, bo strasznie się to dłużyło, musiałam dopytywać itd. Na szczęście za drugim razem byłam mądrzejsza i znalazłam http://castellum.com.pl/nasze-uslugi/odszkodowania-za-wypadek, choć nie było łatwo przekopać się przez oferty konkurencji. Podoba mi się zwłaszcza to, że mogę w każdej chwili rozszerzyć umowę o kolejne pozycje do ubezpieczenia. Radzę dobrze przeszukiwać, żeby się nie naciąć , a potem płacić więcej niż jest to warte.
Powrót do góry
Oliwa

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy ostatnio miał wypadek samochodowy.
Ze strachu kompletnie wyłysiał. Ale poleciłam mu te tabletki na porost włosów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirelka

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EUCO ma ciekawą propozycję. Firma pomaga poszkodowanym w odzyskaniu należnych pieniędzy. Są naprawdę OK
Powrót do góry
Ozoniar

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadek to zawsze jest traumatyczna sytuacja...
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, dlatego nie jesteśmy w stanie racjonalnie myśleć. Warto więc skorzystać z pomocy EuCO lub innej tego typu firmy.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie widziałam, że opinie o EuCO są naprawdę bardzo dobre.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę z własnego doświadczenia polecić współpracę z firmą odszkodowania123. Pomagali mi gdy po wypadku komunikacyjnym ubezpieczyciel sprawcy nie chciał mi wypłacić należnego bądz co bądz odszkodowania. Dzieki pomocy doradcy z tej firmy ostatecznie na moje konto wpłynęła należna mi suma także śmiało polecam!
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ubezpieczyciel zaoferował mocno zaniżone odszkodowanie, dlatego musiałem jednak skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej zajmującej się takiego typu sprawami. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Auxilia.pl mają profesjonalna i rzetelną obsługę, która znacząco odciążyła nas od tych wszystkich formalności i papierów oraz podjęli wszystkie kroki, dzięki czemu otrzymałem to co mi się należało Smile
Powrót do góry
Opeek

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z uzyskaniem odszkodowania ma coraz więcej osób poszkodowanych. Nic dziwnego, że pomoc kancelarii odszkodowawczych jest teraz wręcz konieczna. Czytałem na stronie zanizenie-odszkodowania.pl, że nawet 89% odszkodowań nie wystarcza żeby móc w pełni naprawić szkody.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co zrobiliście z Waszym autem po wypadku? Nadawało się ono jeszcze do naprawy? Ja niestety miałam tak, że auto nadawało się do kasacji. Udało mi się trafić na skup samochodów https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasacja/, który zapewnił mi odbiór mojego auta, więc o transport nie musiałam się martwić. Wszystkie formalności zostały załatwione na miejscu. Ogólnie polecam Smile
Powrót do góry
bladatwarz

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle ludzie kierują się ceną a nie rozsądkiem toteż wybierają najgorszych z możliwych ubezpieczycieli. Dlatego później są problemy z odszkodowaniem a kwoty są bardzo zaniżane.
W takich sytuacjach trzeba udać się do dobrej firmy zajmującej się dochodzeniem roszczeń ubezpieczeniowych. Casus z Warszawy polecam. Mają duże doświadczenie i wiele sukcesów na tym polu.
Powrót do góry
wercia5

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 9:09 am    Temat postu: obowiązek udzielenia pomocy Odpowiedz z cytatem

Hej, ostatnio byłam świadkiem bardzo traumatycznej sytuacji .Na pasach ktoś potrącił kobietę i uciekł, na szczęście na przystanku był lekarz więc od razu podbiegł i zaczął pierwszą pomoc a mi kazał zadzwonić na pogotowie. Po tej całej traumie zastanawiam się czy każdy ma obowiązek udzielenia pomocy ? Znalazłam taku artykuł na https://kruczek.pl/czy-trzeba-udzielac-pomocy-poszkodowanemu-w-wypadku/, gdzie pisze że nieudzielenie pomocy jest przestępstwem więc zastanawiam się czemu tamten zwiał, tylko się pogrążył. I Ile odszkodowania dostanie ta biedna kobieta? Wystarczy w ogóle na rehabilitację?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: