FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wakacje z rodziną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pola35

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci już duże, dlatego w tym roku udało się je zabrać na prawdziwą podróż Smile wspólnie z siostrą i jej rodziną zdecydowaliśmy się na czarter jachtu w Chorwacji - polecam każdemu Very Happy to są dopiero prawdziwe wakacje z rodziną, cały czas razem bez zbędnej elektroniki. My się bardzo do siebie zbliżyliśmy a widoki? Bajka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A planuje ktokolwiek jakąś podróż we wrześniu? Jakby nie było jest to pod względem pogody jeden z najpiękniejszych miesięcy, dlatego sam mam w planach wybrać się do jakiegoś europejskiego kraju, bo w sumie jeszcze nie wykorzystałem całego urlopu. Mam w planach odwiedzić kilka najpopularniejszych miast w Europie, a bilety kupiłem już na http://europodroze.pl/, bo najwygodniej i najbardziej opłacalnie jest zrobić to za pośrednictwem internetu. Namawiam jeszcze znajomych, by wybrali się ze mną. Jeśli się zgodzą, to będzie naprawdę fajnie. Wink
shankes

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy takie objazdowe wakacje z rodziną i chcemy także odwiedzić Warszawę. Kilka dni z pewnością tam spędzimy. Chciałam się was zapytać o to słynne weekendowe menu, które oferuje Restauracja Akademia. Czy to prawda, że jest to bardzo przyjazny lokal z miłą obsługą? Zależy nam na urozmaiconej kuchni i ze względu na dzieci ciekawych deserach. Mam nadzieję, że to wszystko tam znajdziemy.
Powrót do góry
lipak

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi moi drodzy czy na wakacje z rodziną warto jest jechać na przykład do Chorwacji? Ostatnio na http://luxury-apartments.pl/ widziałem bardzo ciekawe aparatamenty i uznałem, że wynajęcie takiego w Chorwacji może być ciekawym rozwiązaniem. Dajcie znać co myślicie na ten temat, będę za to dozgodnie wdzięczny Smile
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z rodzinką wybieramy sie do kudowy zdroju i mamy zamiar spędzić cały tydzień w hotelu verde montana. Chcemy tam odpocząć i zrelaksować się. Pobyć trochę w strefie wellness i w końcu odetchnąć.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość Polaków nadal jeździ na wakacje swoimi samochodami. W zeszłym roku będąc na Sardynii co chwila widziałam polską rejestrację. Jest to daleka podróż i nie każde auto poradzi sobie z takimi kilometrami w wysokich temperaturach. Mogą zdarzyć się różne sytuacje, warto o nich trochę wiedzieć: https://nocar.pl/blog/najczestsze-wakacyjne-awarie-samochodow-czy-mozna-ich-uniknac/. Warto też wiedzieć, jak ich uniknąć.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tradycyjnie wybieramy się na rodzinne wakacje nad morze z tym, że dzieciaki wymyśliły, że w tym roku chcą zabrać rowery. W sumie pomysł dobry ale rowery trzeba jakoś przewieźć. Myślałam, że mocowanie trzeba kupić ale znalazłam wypożyczalnię która oferuje uchwyty rowerowe . Mają uchwyty do każdej marki samochodu, pomagają w dopasowaniu i montażu a także udzielają instrukcji zamocowania na uchwytach rowerów.
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak doznajesz przepracowanie oraz potrzebujesz spokoju, z dala od ludzi i mieszczańskiego gwaru to idealnym środowiskiem jest hotel Mikorzyn. Istnieje tam multum rozrywki i przecudowna przyroda, która wypełni Cię witalnością. W moim przypadku tak było, że wyjechałam z bliskimi i odpoczęłam w 100 %. Rekomenduję z całego serca zmęczonym hotelmikorzyn.pl.
Powrót do góry
Majczel

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje z rodzina potrafią być męczące, wiec warto wybierać osobne pokoje, by mieć gdzie odpocząć Smile
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z rodziną, to chyba najlepiej nad morze pojechać - http://www.baltica-heaven.pl Wink Takie rozwiązanie jest bezpieczne, ponieawż naawet małe dzieci odnajdą się na plaży i będą miały co robić. Oczywiscie pod warunkiem, że odpowiednio się nimi ktotś zaopiekuje Wink
Powrót do góry
poret

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poradzicie mi może jakieś wakacje z rodziną w Polsce?
Powrót do góry
pitka

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był ktoś z Was na wakacjach motocyklem? Czy można w taki sposób pojechać np. do Chorwacji?
monikamichalska

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze wakacje z rodziną za granicą. Polecam Chorwacje (:
sumar

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy lubicie podczas wakacji z rodziną pływaC?
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy odczuwasz zmęczenie oraz pragniesz oddechu, z dala od wszystkich i wielkomiejskiego tłumu to znakomitym rozwiązaniem będzie hotel Mikorzyn. Istnieje tam bogactwo atrakcji oraz piękna przyroda, która wypełni Cię krzepą. W moim przypadku tak było, że wyjechałam z rodziną i wypoczęłam w 100 %. Rekomenduję wszystkim zmęczonym ślesin domki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: