FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Podróż samolotem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bożena

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 9:45 am    Temat postu: Podróż samolotem Odpowiedz z cytatem

Jak najlepiej zorganizować podróż samolotem? Macie jakieś praktyczne porady? Jak powinnam się zapakować, o czym pomyśleć, by zabrać do samolotu? No i czy lepiej dojechać na lotnisko samochodem, czy może skorzystać z jakiejś innej opcji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Minion11

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 4:26 pm    Temat postu: MOTORS Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto wzbogacić swoją wiedzę na tematy, związane z motoryzacją. W tym celu mogę polecić stronę http://www.carmotors.pl/. Jest tam wiele rzetelnych informacji na ten temat Smile
Powrót do góry
lukdoman75

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii motoryzacji lepiej właśnie za dużo nie wiedzieć Razz Warto wiedzieć czym dojechać by się nie spóźnć. Ja zdecydowanie wybrałbym tego typu połączenie i w żadnym razie nie jechał własnym samochodem, aby się gdzieś nie zaplątać.
Powrót do góry
redstartho

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak apropo podróży samolotem, znacie jakieś aktualnie fajne promocje?
mariola685

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas najlepiej sprawdzają się przeloty bez przesiadek. Przydzą się na taką podróż walizki na kółkach , gdzie są praktyczne i funkcjonale dla każdego. Warto czasem kupić coś dobrego na długie lata.
Powrót do góry
mirelka

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na lotnisko udać się swoim własnym autem. Jest to praktycznie i naprawdę tanie rozwiązanie, choć wielu osobom wydaje się zupełnie inaczej. Tutaj http://parkinglotniskowy.poznan.pl/ warto sobie zerknąć i sprawdzić ofertę parkingu przy lotnisku w Poznaniu.
Powrót do góry
Kineskop

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyda się ten artykuł osobom, które szukają praktycznych informacji https://baginskibus.pl/tanie-przewozy-busem-do-niemiec-kontra-tanie-bilety-lotnicze/
Ja od jakiegoś czasu niemalże ciągle szukam tego typu praktycznych informacji i powiem, że są bardzo duże rozbieżności w niektórych treściach. Dlatego najlepiej jest bazować na tych informacjach, które są sprawdzone i jak to działa.
Powrót do góry
andol

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim w podróż samolotem bardzo ważne jest, żeby zadbać o odpowiednie walizki kabinowe w sklepie SOLIER ja ostatnio tam swoje na podróż kupiłam i naprawdę są bardzo wytrzymałe
Powrót do góry
pumes

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w dalszym ciagu boje sie latac po smolensku ..
strykow1w

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie przygotowałem się jakoś szczególnie do podróży samolotem. Bilet zamówiłem dużo wcześniej, a później trzeba przejść odprawę na lotnisku.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 7:57 pm    Temat postu: Podróż Odpowiedz z cytatem

Zdradź proszę, z którego lotniska masz lot? Jeśli z Lotniska Chopina, samochód możesz zostawić na http://www.parking-lotnisko.pl/ znajdującym się przy Alei Krakowskiej 42. Na jego stronie internetowej znajduje się cennik, jak i pełna oferta (w niej, znajduje się między innymi transfer z i na lotnisko, na którym zależy większości osób).
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: