FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ugotujmy coś :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pierożki? Pierożki na przykład z borówkami amerykańskimi? Trafiłam ostatnio na firmę, która zajmuje się plantacją ich od już długich lat http://www.borowki.info.pl myślę, że warto bliżej zapoznać się z ich ofertą. U nich można wybrać dowolny rodzaj borówki, a każda z nich ma swój niepowtarzalny smak. U nich owoce są zawsze wysokiej jakości i świeże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
murarz57

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybką i prostą do wykonania jest francuska zupa cebulowa. Przepis znalazłem tu http://nianio.com.pl/francuska-zupa-cebulowa/ Jest zdrowa, rozgrzewająca. Uwaga panowie świetna na kaca. Jeśli ja potrafię ją przygotować, to każdy da radę.
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież jest mnóstwo sposobów na dobrą kolację Smile Ja dzisiaj na przykład jem żytni chleb i na to żółty ser Hochland no i byłbym zapomniał pomidorek. Smile więc mega zdrowo
Powrót do góry
ratop

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to świetny pomysł!
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radiohead12 napisał:
U mnie obiad nie jest aż tak bardzo ważny, co deser Very HappyVery Happy Wszyscy w domu zawsze czekają w zasadzie niemalże tylko na deser Smile

To dokładnie tak samo jak u mnie Wink Ale staram się nie dawać domownikom typowych słodyczy. Naszym ulubionym deserem jest już od wielu lat kasza manna na mleku z syropem malinowym. Kupuję taka najzwyklejszą mannę z firmy Kupiec - kasza manna jest bogata w wiele cennych składników, poza tym jest lekkostrawna, więc nikt po takim deserze czy też podwieczorku nie czuje się ociężały Wink Latem dodaję również do takiego deseru świeżych malin, wtedy to już wogóle niebo w gębie Wink
Powrót do góry
Roberto65

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dzisiaj na obiadek robię spaghetti bolognase Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: