FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Odszkodowanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aggeo

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 7:21 pm    Temat postu: Odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
W drodze na konferęcje miałem wypadek, w moje auto wjechał rozpędzony kierowa pod wpływem alkoholu. Wystąpiłem do ubezpieczyciela o odszkodowanie jednak uważam, że moja szkoda została bardzo nisko wyceniona i nie jestem zadowolony z otrzymanych pieniędzy dlatego postanowiłem poprosić o pomoc tych specjalistów https://automobilis.pl/ jestem dobrej myśli. Sądze, że uzyskam dopłatę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
okon

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem EuCO tutaj może pomóc. Oni biorą wynagrodzenie z dołu - tylko wtedy, gdy odzyskają odszkodowanie, więc jest to bardzo uczciwe.
Powrót do góry
Madameadame2

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w pierwszej kolejności można coś postraszyć ubezpieczyciela. Nie wiem jak w tym przypadku ale w większości to juz coś pomaga. Nie można być za miłym niestety. Można także zainteresować się firmami jak http://wypadkianglia.co.uk U nich załatwicie pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań jeżeli wypadek wam zdarzy się na terenie UK
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie nie ma co się godzić na ich warunki tylko zgłoś się o pomoc do firmy zajmującej się dochodzeniem odpowiednich odszkodowań. Mi bardzo pomogła Auxilia.pl, która nie tylko opłaciła moje leczenie, ale również sprawę w sądzie, a wynagrodzenie pobrali dopiero po wygranej sprawie sądowej. Załatwili większość formalności, obsługa chętna do pomocy i sprawę która ciągnęła się miesiącami, udało im się znacząco skrócić wygrywając. Ich prawnicy robią kawał świetnej roboty!
Powrót do góry
Opeek

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Czytałem nieco w temacie odszkodowań na stronie 444kc.pl i poszkodowanym w wypadkach przysługują także inne świadczenia oprócz odszkodowania, np. renta. Firm odszkodowawczych jest obecnie bardzo dużo, ale nie każda będzie w pełni rzetelna. Warto przed wyborem tej konkretnej dobrze się zastanowić i chociaż przeczytać opinię klientów, które znajdują się w Internecie.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Lucek76

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jedna z firm ubezpieczeniowych wysłała tak śmieszną propozycję odszkodowania po wypadku drogowym, że normalnie padłem. Dlaczego oni dokonują takich zaniżeń??!! Ja tego nie rozumiem. Na całe szczęście kumpel z pracy miał podobną sytuację - dostał bardzo mało odszkodowanie, zainteresował się więc ofertą dopłat jednej z Warszawskich firm, to było chyba JW GROUP. Okazało się, że w kilku prostych krokach można starać się o uzyskanie dopłaty https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan-oc/ - 24 godziny i oferta jest na mailu. Bardzo fajny kontakt i końcowa suma wypłaconego odszkodowania solidnie wzrosła Smile
Powrót do góry
Dawid89

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również rok temu zmagałem się z zaniżonym odszkodowaniem i pomogła mi firma odszkodowawcza - TB Ekspert. Firma zajmuje się dopłatami, odkupem i skupem odszkodowań. Kiedy zgłosiłem się do firmy zjawił się rzeczoznawca, który wykonał porządną wycenę szkód i zaproponował mi odszkodowanie o 1500zł wyższe niż proponował mi ubezpieczyciel. Postanowiłem odsprzedać prawo do odszkodowania. Pieniądze otrzymałem od razu i mogłem naprawić samochód i firma zajęła się ubezpieczycielem. Zaoszczędziłem czas i zdrowie. Cała procedura jest legalna. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zerknij na stronę - https://tbekspert.pl/odkup-odszkodowan-bialystok/
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku, gdy takie zdarzenia ma miejsce na terenie UK, to warto skorzystać z pomocy tej firmy https://insito-odszkodowania.uk/ . Walka z ubezpieczycielem jest niestety bardzo trudna i zazwyczaj czasochłonna. Waśnie dlatego lepiej takie zadanie powierzyć profesjonalnej firmie. Trzeba mieć ogrom wiedzy, żeby zorientować się co nam się należy oraz w jaki sposób te pieniądze odzyskać.
Powrót do góry
Hoolster

PostWysłany: Sob Sie 01, 2020 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałeś/łaś wypadek w ciągu ostatnich trzech lat?
Odszkodowanie za uszkodzenie ciała i wypadek komunikacyjny często bywa zaniżone, czego doświadczyło wiele osób. Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań dla wszystkich, którzy w jakiś sposób ucierpieli w związku z wypadkiem

Firma Hoolster zajmuje się pomocą w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmujemy się kompleksowo odkupem i dopłatami do zaniżonych odszkodowań z OC/AC z całej Polski. Skupujemy szkody do 3 lat wstecz na wszystkie roczniki pojazdów. Przeprowadzamy bezpłatna analizę dokumentacji szkody i proponujemy najwyższą dopłatę za szkodę oraz wypłatę kwoty na konto w 24 godz po podpisaniu umowy.

Dodatkowo oferujemy likwidację szkód komunikacyjnych na terenie Bielska-Białej i okolic zapewniając:
- pomoc drogową 24 H
- darmowy parking
- zgłoszenie szkody wraz z prowadzeniem korespondencji z ubezpieczycielem
- auto zastępcze na cały okres likwidacji szkody
- wycenę szkody
- naprawę pojazdu po szkodzie

Zapraszamy do kontaktu!

Email: odszkodowaniahoolster@gmail.com
Kontakt: +48 884 313 313 / 509 934 934

https://hoolster.pl/odszkodowania/oferta/
https://hoolster.pl/auto-zastepcze/oferta/

Powrót do góry
iśka1

PostWysłany: Nie Sie 16, 2020 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie raz słyszałam jak to ubezpieczyciel zaniża odszkodowanie. Wiadomo, inaczej wysłuchać jak nie dotyczy, a inaczej znaleźć się w takiej sytuacji. Dlatego kiedy ja stałam się uczestnikiem wypadku samochodowego i przyszło do starania się o odszkodowanie to nic sama na własną rękę, tylko do kancelarii adwokackiej Węgłowski w Szczecinie się zgłosiłam. Zdecydowanie lepiej z profesjonalistami w tej dziedzinie.
Powrót do góry
Izunia1

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to ja nie byłam pewna czy należy mi się odszkodowanie. Chodziło o zdarzenie komunikacyjne. Nie wiedziałam czy składać, a z drugiej strony iść i płacić kasę za poradę i okaże się, że nic z tego to też mi było szkoda pieniędzy. Dopiero jak się dowiedziałam o Eventum w Poznaniu, że u nich taka pierwsza konsultacja jest bezpłatna to od razu się umówiłam. Sprawdzili, ocenili i okazało się, że jak najbardziej. Dlatego już do końca sprawy wolałam na nich polegać i dobrze zrobiłam.
Powrót do góry
Kharkow

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można zmienić ubezpieczyciela
eryk08

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 5:59 pm    Temat postu: zxzx Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie skutecznych rozwiązań prawnych i solidnego wsparcia w sadzie, to polecam Kancelarie Prawna SWG. Wiecej znajdziecie na stronie https://kancelariaswg.pl/
Powrót do góry
Marinette7367

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas ubiegania się o odszkodowanie z pewnością wsparcie specjalistów będzie bardzo pomocne. Przy okazji .. warto wiedzieć że w niektórych przypadkach przysługuje nam ubezpiecznie z UFG. Tutaj możecie poczytać na ten temat: https://avistapolska.pl/3-przypadki-w-jakich-ufg-wyplaca-odszkodowanie/
Powrót do góry
Dawid89

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli byłeś uczestnikiem kolizji i dostałeś zaniżone odszkodowanie zerknij na blog https://odkup-odszkodowan.com.pl/ . Na blogu znajdują się artykuły, które przedstawiają sposoby i instytucje, które zajmują się egzekwowaniem pełnych kwot odszkodowani od ubezpieczycieli. Można to zrobić jako dopłatę do odszkodowania lub odkup szkody. Proces jest całkowicie legalny i korzystny dla Ciebie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: