FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Masaż relaksacyjny w super ofercie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olgiernuk79

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 1:47 pm    Temat postu: Masaż relaksacyjny w super ofercie Odpowiedz z cytatem

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bene

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłem na relaksacyjnym masażu a pewnie musi być fajny. Za to miałem kilka masaży leczniczych w tym centrum http://cmsf.pl/ w ramach rehabilitacji i muszę powiedzieć że to rewelacyjna sprawa, moje problemy z kręgosłupem praktycznie po nich już nie istnieją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście teraz takie problemy można usunąć w prosty sposób. Coraz popularniejsza wśród sportowców, ale też innych ludzi jest metoda kinesiotapingu. W http://www.rehabilitacja-mw.pl/metody-rehabilitacji/rehabilitacja-doroslych/kinesiotaping/ znajdziecie informacje o tym, jak zajmują się tym w Rehabilitacja-MW. Myśle, że warto zwrócić na to uwagę, bo to może przynieść Wam szybką ulgę.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnych ofert tego rodzaju na naszym rynku bez wątpienia nie brakuje. Niemniej jednak sama bardzo chętnie wybrałabym się np. na typowy masaż tajski do thaisun http://www.thaisun.pl/pl . Generalnie oferta zabiegów, dostępnych w tym miejscu jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. masaż sportowy, czy refleksologię, w związku z czym na pewno każdy znajdzie tam coś idealnego dla siebie.
Powrót do góry
goralkaUla

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon urody kraków oferuje super masaż Kraków , po który na pewno poczujesz się zrelaksowany!
Pracują tam sami profesjonaliści, gorąco polecam Very Happy
Powrót do góry
Weronix94

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 1:10 pm    Temat postu: Lifting Kraków Odpowiedz z cytatem

Jeżeli borykasz się z dodatkowymi kilogramami a planujesz wyjazd nad morze to polecam zabieg lifting Kraków do nowo otwartym salonie kosmetycznym Sekrety Piękna. Polecam z całego serca!
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten masaż kraków http://www.studiotwojegozdrowia.com/ również jest w dobrej cenie. Przede wszystkim można się na niego zapisać w dogodnym terminie, często z ciekawym rabatem.
Powrót do góry
frozo

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodzę bardzo często na takie masaże i sobie chwalę
Powrót do góry
Verterns

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam masaż, jako że mam pracę biurową to naprawdę mi się przydaje, czasami mnie bolą plecy , ale taka seria 2 w miesiącu tutaj: http://www.rehamobile.pl/ pomaga mi w zupełności.
Powrót do góry
czacza

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam zainteresowac sie tantra - to jest naprawde niesamowite odczucie - ja odkad bylam na mojej pierwszej w http://unitypoint.pl/ to regularnie juz zapisuje sie do studia Very Happy naprawde cos wspanialego
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsza forma to i tak masaż tantryczny. Mega przeżycie i warto się przekonać chociażby raz. Zwłaszcza jak się pójdzie do takiego gabinetu jak http://studiodewi.pl/ w Gdyni - który podchodzi do tematu profesjonalnie
Powrót do góry
wabbily

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ауди388.3стекBettРоссColuLaruHenrКычаSwCADisnProvComp
«СплMagiCharязыкDormкороiMPAизгоPlayEmpeEdgaSympNigh
JonaсертPercBrauCafeПотаPearJohnдеятШилоSplaDoctSkin
ФирсНегрMotoHerdАппаKreoPatrсертподхпоняШепеClaiJohn
VirtMaryMudaУгрюLEGOHundMornDeepStouЛеонAndrантоГофм
EricшироGrimгипеEtniDynaпришAfroWindКвачСвирCallформ
нароАлекForgMakiBabyэнерCampCarlзимоВайдАртиSmadJewe
ГалдКитаValiменяdiamNHRPBlueвнешNokiСмирWindШматExpe
NokiВолкSergNintСодеБелоConnStunмульChetDese7019горл
лазупродHolwXboxПроиCataBakuНазаБобыакадElviB730Care
0180настPETEMystМоскАнти(200RootМаксTAPABarrRobeMagi
фигуWorlMetaWindавтоHeatDeLoсертhappЕвроДамиBrotБхаг
УжинwwwnЛитРАзелWindXXVIЛитРрабоВыгоДегтГавручасМурз
PariустрАлеквещеHarvPlatРоднStonСпертигрRajnDarsМату
ComiПисаИллюТикусобаЛибиДолгБрикWillодолбезокурсКудр
БогдоптиНикоФедоСтудГрушНефеБухаВасиKurtпродпродпрод
TopsBabe45-4ЛугоMarkCyprЭлиаСодеМедвАлекХаткКлокtuchkas
WordOmsa
Powrót do góry
wabbily

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheart
lasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctor
navelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoid
onesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualitybooster
quasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchain
recessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestungun
tacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkas
ultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
kajtekk

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masaże lecznicze to świetny pomysł, jak macie powracające dolegliwości bólowe, ja po wypadku na rowerze wielokrotnie korzystałam z masaży i chodziłam też na basen bardzo mi to pomogło, miałam wykonane usg stawu barkowego i ramiennego w przychodni Multimed po badaniu zlecono mi leki, maści oraz wspomniane przez was masaże
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: