FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wasze sposoby na oszczędzanie.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 10:55 am    Temat postu: Wasze sposoby na oszczędzanie. Odpowiedz z cytatem

Jakie macie sposoby na oszczędzanie ? Ja już próbowałam wszystkiego chyba, i zawsze na koniec miesiąca nie wiele zostaje. W ten sposób nawet na wakacje nie uzbieram. Czytałam w necie porady http://www.echos.pl/sposoby-na-codzienne-oszczedzanie/ i może spróbuję z tego skorzystać, ale może ktoś z was ma swoje sprawdzone metody ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anetta

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z oszczędzaniem mam problemy i to duże... bo zawsze jak widze cos fajnego na promocji to nie potrafie sie oprzec Very Happy
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba wziać pod uwagę ceny w jakiej jest sprzedaż energii elektrycznej. U nas po prostu zmiana dużo dała, przenieśliśmy się do https://lumipge.pl/ i cena jest zupełnie inna Smile czasami o tym nie pomyślimy a to też dobra opcja na oszczędzanie
Powrót do góry
marutny

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja staram się najwięcej oszczędzić na prądzie i wodzie w domu
Powrót do góry
ginaKR

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to lubię oszczędzać
Powrót do góry
konder

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest wiele sposobów by zaoszczędzić w firmie m.in można zakupić taniej niektóre artykuły biurowe, ja często korzystam ze strony https://www.dobrekody.pl/search/text/Artyku%C5%82y+biurowe przez którą kupuje o wiele taniej takie artykuły. Dzięki takiemu oszczędzaniu, mogę potem w firmie podnieść wynagrodzenia lub zakupić nowy sprzęt. Według mnie to jeden z lepszych sposobów by zaoszczędzić!
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też lubie oszczędzać. A już w ogóle dużą frajdę sprawia mi oszczędzanie na takich stałych rachunkach. Odkąd przeszłam do sieci Otvarta co miesiąc płacę za abonament tylko 13,99 zł. Mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, umowę na czas nieokreslony i jeszcze 2GB internetu do wykorzystania Smile
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że oszczędzanie na stałych rachunkach jest dobry sposobem. Na przykład my sprawdziliśmy jacy są dostawcy internetu pozna a potem wybraliśmy tą opcję, która opłaca się najbardziej - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet I dzięki temu płacimy niewiele za dobrej jakosci usługi
Powrót do góry
Szlachet

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 2:07 pm    Temat postu: Metale szlachetne! Odpowiedz z cytatem

Metale szlachetne! To jest po prostu podstawa. Jak dla mnie, to nie ma lepszych inwestycji. Na tych kryptowalutach się nie znam.
pejka

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli np. jesteście rolnikami i szukacie sposobów na oszczędzanie to pomyślcie o poszukaniu jak najtańszego sprzedawcy prądu. Ja zaproponuję tego https://poprostuenergia.pl/rolnicy/ - został mi polecony przez znajomego, który dzięki zaoszczędzonym pieniądzom z zużycia prądu zainwestował i ma naprwadę fajne oszczędności
Powrót do góry
Minion11

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka i należą do nich głównie kupowanie na wyprzedażach i promocjach i na tym udawało mi się zawsze zaoszczędzić na prawdę duże sumy pieniędzy. Niedawno trafiłem na ten artykuł http://oszczedzpieniadze.pl/blog/oszczedzanie-na-jedzeniu/ o oszczędzaniu na jedzeniu i zamierzam przetestować. Może akurat i na tym uda mi się zaoszczędzić 100-200zł miesięcznie.
Powrót do góry
lewitka

PostWysłany: Czw Gru 26, 2019 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko mam jeden sposób na oszczędzanie, a mianowicie odkładanie w programie emerytalnym ppk https://www.mojeppk.pl/ . Dopiero z nim zaczęłam sobie na poważnie myśleć o przyszłości no i swojej emeryturze
Powrót do góry
Yhekad94

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam żadnych.
-
negocjacje zakupowe
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę moim zdaniem kluczem do sukcesu jest regularne oszczędzanie. Odkładając każdego miesiąca nawet bardzo małe kwoty, można w końcu zgromadzić naprawdę pokaźny majątek Smile Bardzo ważna jest jednak systematyczność i mądre inwestowanie Wink
Powrót do góry
lurmarts33

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o oszczędzanie to przede wszystkim warto jest robić to regularnie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: