FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wakacje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwka77

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 8:56 am    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

W mojej głowie zaczynają się przewijać dwa słowa teneryfa wakacje Smile
Mam nadzieje że w tym roku w końcu uda mi się wyjechać Słyszałam że jak taki wyjazd organizuje międzynarodowy touroperator specjalizujący się w destynacji hiszpańskiej to jest bezpieczniej i ceny są bardziej przystępne. Czy to prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie już nie interesują zagraniczne wakacje, podczas których wylegiwałem się na plaży i płaciłem za nie majątek. Teraz chcę odpocząć nad naszym morzem, dużo zwiedzać. W tym roku postawiłem na Trójmiasto. Tutaj http://www.starakarczma.com.pl/ znalazłem bardzo dobrą ofertę pokoi. Plan jest taki, że do ok 15:00 jeśli pogoda dopisze będziemy się wylegiwali na plaży, później coś zjemy, pozwiedzamy a wieczorem będziemy wychodzić do klubów.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym spędzić wakacje troszkę w innym klimacie i pomyslałam o Dominikanie. Czytałam na forach że tam pogoda na Dominikanie jest super. Mało kiedy są opady deszczu, jesli już nawet pada to krótko. Jestem bardzo zaintrygowana opisem tego miejsca, może ktoś był i więcej może powiedzieć jak tam jest. Ja mam zamiar się wybrać i zwiedzić tak ciekawe miejsce.
Powrót do góry
czekims

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moge miec wakacje caly rok
esencja

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pojadę dopiero we Wrześniu więc daleko jeszcze
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się wybrać, Twoim środku transportu będzie samolot. Uważam, że najrozsądniej byłoby zdecydować się na lot z Warszawy, gdyż możemy w niej liczyć na najbardziej atrakcyjne połączenia. Gdy zdecydujemy się dojechać na lotnisko samolotem, dobrze jest pozostawić go na jednym z okolicznych parkingów - https://www.parking-lotnisko.pl/ dysponuje aż 1000 miejsc parkingowych!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
toredola

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie się zastanawiam nad http://www.um24.pl/wypoczynek/malediwy. Liczę na to, że pogoda będzie sprzyjać Smile
Powrót do góry
GiroDeJanush

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas lata/jeździ gdzieś na wakacje. Chyba każdy z nas miał jakieś finansowe problemy za granicą. Ekstra podatek od płatności kartą albo jakieś inne ukryte opłaty. Wakacje to czas kiedy nie chcemy niczym się przejmować, dlatego zawczasu warto się przygotować z zakresu naszych funduszy za granicą, niekoniecznie tylko w czasie wakacji. Ja to przeważnie robię czytając świetne artykuły na www.pieniadzezagranica.pl. Jest tam kilka dobrych porad jak się nie dać finansowo na wakacjach Smile
Powrót do góry
oranginaa

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teneryfa jest przepiękna Smile
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybieramy rodzinne wakacje i to już od kilku lat w Dziwnowie ponieważ moje kobiety (córka i żona) uwielbiają morze, a ja oczywiście muszę się do tego dopasować Smile Jak będziecie szukali fajnych noclegów bądź domków odpowiednio przygotowanych nawet na dłuższe wyjazdy to polecam MorskaChatka http://www.morskachatka.pl/ i warto wcześniej się do nich zgłosić oraz zarezerwować miejsca, aby nie było za późno Smile
Powrót do góry
kemka08

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferta wygląda na prawdę kusząco aż żal nie skorzystać.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są wakacje nad polskim morzem! Ja w tym roku wybieram się do tego hotelu www.hotel-rigga.com.pl/ we Władysławowie i mam nadzieję, że spędzę tam na prawdę przyjemny urlop!
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie wyjeżdżam na wakacje za granicą, dobrze odpocząć od szarej codzienności. Ważne tylko, żeby przygotować sobie dobry internet, żeby nas nie zaskoczył jego brak za granicą. Dlatego internet za granicą z Play moim zdaniem jest idealnym wyborem na takie wakacje.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybór miejsca na wakacje to wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja uwielbiam aktywnie spędzać czas dlatego z reguły wybieram wyprawy w góry . W tym roku wybieram się z biurem Exploruj na Kilimandżaro. To moja pierwsza zagraniczna wyprawa górska. Już nie mogę się doczekać wyjazdu.
Powrót do góry
merida21

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to miałam okazję zwiedzić już praktycznie całą Europę od Grecji, przez Chorwację po Hiszpanię. W tym roku chciałabym spróbować czegoś nowego i pojechać do Kambodży. Według https://exorientelux.pl/kambodza/ najlepiej zwiedzić ten kraj podczas objazdówki. Chciałabym zobaczyć świątynię Angkor Wat i wybrać się na wyprawę na malownicze wysepki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: