FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Stworzyłem swojego bloga

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michal23

PostWysłany: Sob Lis 21, 2020 11:34 pm    Temat postu: Stworzyłem swojego bloga Odpowiedz z cytatem

Stworzyłem swojego bloga w internecie i teraz nie wiem, jak się na nim nauczyć zarabiac. Czytałem gdzieś na forum, że na swoim blogu można nieźle zarobić, może ktoś zdradzi jakieś sekrety tego zarobku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ŁadnyAle

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje kilka podejść do zarabiania na witrynach i blogach:

Przychody z reklam - obejmuje to dochody z reklam kontekstowych, sieci teaserowych i banerowych.
Zarabianie pieniędzy na sprzedaży linków to przestarzały, ale wciąż działający sposób (np przez https://prflare.com/pl/ ) . Dotyczy to również artykułów przeglądowych reklam z linkami do produktów.
Zarabianie pieniędzy na programach partnerskich to obecnie najbardziej opłacalny sposób zarabiania na blogu.
Zarabianie pieniędzy na sprzedaży produktów (informacyjnych) to popularny sposób zarabiania pieniędzy wśród zachodnich blogerów. Sprzedawaj od ich książek podróżniczych i kursów po zestawy filtrów na Instagramie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: