FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyjazd motywacyjny dodatkiem do pensji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Sob Paź 24, 2015 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tycjan - zdecydowanie czułabym się zmotywowana jakby szef mnie zabrał do takiego miejsca... Jednak to chyba mało realne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hanianow

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie taki dodatek do pensji byłby super. Niestety nie jest to zbyt popularne rozwiązanie.
marian

PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większe wynagrodzenie finansowe, to chyba najlepszy sposób, aby zmotywować pracownika do wykonywania powierzonych mu zadań. Ciekawym zagadnieniem jest grywalizacja, nie wiem czy ktoś z Was słyszał o tej technice? Bazuje ona na przyjemności, jaka płynie z pokonywania kolejnych osiągalnych wyzwań, podobno jest skuteczna.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Premia w postaci pieniężnej też pewnie byłaby dobrze widziana. Ale taki wyjazd to całkiem dobra odskocznia.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się wyjazdy łączone. Dzięki temu pracownicy mogą się bliżej poznać i zacieśnić więzi i dodatkowo podnieść swoje kompetencje. Takie rozwiązanie wydaje się najbardziej sensowne. U nas bardzo często organizowane są szkolenia biznesowe. Z tego, co wiem ta firma organizuje także wyjazdy szkoleniowo-integracyjne, także warto zapoznać się z ich stroną.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Nie Lut 21, 2016 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam firmy która by takie coś praktykowała, ale uważam że to nie głupi pomysł. Myślę, że dobrym miejscem na taki wyjazd jest ta miejscówka http://www.hotelmoran.pl . Każdy zajdzie tu coś dla siebie. Teren jest duży, mają cudwne jeziorko z możliwościa wypożyczenia rowerków i kajaków. Można też zorganzować mini wycieczkę rowerową. Jest co zwiedzać i gdzie spacerować. Jestem pewna, że pracownicy będą zadowoleni.
Powrót do góry
justa

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w pracy nie jest to praktykowane. Wychodzimy raczej sami gdzieś do pubu się zintegrować...
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Nie Cze 19, 2016 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też tego nie ma. Jako dodatek do pensji jest możliwość otrzymania nagród w organizowanych przez szefa konkursach http://sodexolojalnosc.pl/nagrody/katalog-nagrod/ . Buduje to między nami pracownikami taką fajną, zdrową rywalizację. Oczywiście nagradzani mogą być wszyscy, jednakże w zależności od stopnia zaangażowania
Powrót do góry
kkrol89

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł, aczkolwiek rzadko spotykany w naszym kraju.. Rolling Eyes
Andofela

PostWysłany: Sob Sie 20, 2016 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ktoś już wspomniał o Sodexo. Mnie tez odpowiadają różne sposoby motywacji od nich, ale u nas w firmie prym wiodą takie karty lunch pass http://sodexomotywacja.pl/produkty/karta-lunch-pass/ Dofinansowanie posiłków sprawdziło się bardziej niż jakieś nagrody, chociaż wiem, że to zależy od danego zespołu i preferencji pracowników.
Powrót do góry
omnix

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w Polsce takie formy gratyfikacji raczej rzadko się zdarzają i nie jestem pewien czy by się przyjęły.
jjusti18

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wyjazd może być motywujący tylko niekoniecznie dla wszystkich. Każdy z nas jest inny i nie każdemu idzie dogodzić. Moim zdaniem jednak warto poznać tajniki motywacji, które znalazłam na blogu motywacja w pracy . Znajdziecie tutaj świetne wiadomości jakie są źródła motywacji i jak ją obudzić w sobie. Według mnie warto się z nim zapoznać.
Powrót do góry
Iminic

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak wiadomo, ale nigdy nie dogodzisz wszystkim, takie moje zdania. Na coś trzeba się zdecydować
Powrót do góry
Mish

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale moim zdaniem powinno się dogodzić jak największej liczbie osób i tym się kierować przy wyborze
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto wysłać lepiej pracowników na takie szkolenie z rozwoju osobistego http://www.szkolatrenerow-ster.pl/zawod-trener ? Myślę, ze ono wiele wniesie w życie prywatne jak i zawodowe każdego pracownika. Sama mam ochotę na takie coś się wybrać, bo wiem, że rozwój osobisty to jest jedna z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka. Nikt z nas zapewne nie chciał by stanąć w miejscu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: