FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Koparka
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hodor

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 6:33 pm    Temat postu: Koparka Odpowiedz z cytatem

A gdyby ktoś poszukiwał łyżki do koparki o specjalnych wymiarach lub ramiona do koparki long reach, to najlepiej zgłosić się do samego producenta. Firma ZMG specjalizuje się w produkcji tego typu narzędzi na życzenie klienta. Ich wieloletni odbiorcy są zarówno z kraju jak i z zagranicy. Na pewno pomogą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariola685

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz szukać ciekawych rozwiązań na części, osprzęty do koparek to zajrzyj na ofertę firmy http://staltechnika.pl/pl/ , która ma moim zdaniem godną uwagi propozycję. Jest to producent, a więc zawsze pomoże.
Powrót do góry
Vicky33

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo części do koparek jest tu https://www.serwis-kop.pl/pl/category/3-czesci-jcb :) części do różnych marek, wybór największy w kraju :)
Powrót do góry
zielonwlosy4

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jedną, ulubioną koparko-ładowarkę. Co prawda ma już swoje lata, ale to też pamiątka rodzinna Smile A jak się coś psuje, to zamawiam sobie na https://hurtowniarolnicza.pl/czesci-do-maszyn/ostrowek/ porządne części i naprawiam ze szwagrem!
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mysleliscie o zrobieniu sobie szkolenia, kursu na koparke? Takie umiejetnosci tez sa bardzo przydatne w firmach budowlanych i mozna dostac dzieki temu prace. Takie praktyczne umiejetnosci na pewno sie nam przydadza.
Powrót do góry
ludwik443

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dobrą koparkę trzeba bardzo dobrze zapłacić.
Santek

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zakup tego typu maszyn to nie jest mały wydatek, ale jak najbardziej można pokusić się o maszyny używane które również jeszcze jakiś czas dla nas popracują - https://www.truck.pl/pl/c/maszyny-budowlane/koparko-%C5%82adowarki/ portal Truck który podesłałem ma sporo ogłoszeń tego typu bo się specjalizuje w tej tematyce, na portalach motoryzacyjnych próżno szukać takich ofert.
Powrót do góry
Andrzejo321

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup koparki to na pewno jest bardzo duży wydatek. Nie każdego jest stać na taki wydatek.
Antoni21

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Przecież to bardzo poważna inwestycja. Właśnie dlatego o wiele sensowniejszym rozwiązaniem dla wielu osób może być wypożyczanie sprzętu w takich miejscach jak Wiertnica Wrocław. Przeanalizujcie to dokładnie i rozważcie, jak wyjdzie to w kontekście Waszej firmy.
Powrót do góry
fala99

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 3:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Minikoparka Wrocław powinna sprawdzić się w wielu sytuacjach i z powodzeniem służyć. Tego rodzaju urządzenie jest wielofunkcyjne i bardzo przydatne.
Powrót do góry
Madi

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz jesteśmy w temacie różnego typu maszyn, to może podpowiecie mi, gdzie szukać podajnik mas bitumicznych, ale nie do kupna tylko do wypożyczenia? Może znacie firmę, godną polecenia, która dysponuje takim sprzętem? Szukałam już trochę w necie i nar razie jedne co było warte uwagi to oferta firmy http://bellator-mb.pl/ - mają podajnik marki Vögele, model MT 3000-2i Offset. Z tego co się orientuję to bardzo dobra maszyna i na pewno by się świetnie sprawdziła na budowie. Ale samej firmy nie znam, więc chętnie poznałabym opinie kogoś kto od nich już coś brał.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze nie wiesz, jaką koparkę wybrać, zapoznaj się z treścią tego wpisu: jaką koparkę kupić - nie pożałujesz, gwarantuję!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MonikaRab

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie rozpocząłem budowę domu i zorientowałem się, że potrzebna mi koparko-ładowarka gorzów wlkp. Okazało się, że bez takie sprzętu ani rusz. Znacie jakąś firmę, która wynajmie mi taką koparkę na 3-4 dni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anna_em

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć na przyszłość, chociaż jak na razie mam standardowe wymiary i nie planuje tego zmieniać. Wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie łyżka do koparki znajduje się w sklepie Serwis-Kop: https://www.serwis-kop.pl/pl/category/207-lyzki-koparkoweskarpowe. Sama bardzo często zamawiam z tego sklepu i mogę jak najbardziej polecić, więc jeśli ktoś potrzebuje, to warto zajrzeć. Smile
Powrót do góry
Ollesko

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieć własną koparkę, to jest naprawdę dobry biznes. Teraz na działce potrzebowałem mnóstwo prac ziemnych, to goście kosili taką kasę, że aż szkoda gadać.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: