FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prezent dla żony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konforu

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli brak pomyslu, to polecam skorzystac np z porownywarek cenowych - na niektorych sa nawet specjalne prezentowe kategorie, ktore moga byc ciekawa inspiracja jesli chodzi o kupno czego niecodziennego Smile

rusto

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona od zawsze była bardzo wybredna, nie lubiła dostawać oklepanych prezentów w stylu biżuteria albo perfumy. Znalazłem jednak w necie sklep z flowerboxami, nazywa się https://www.roseduchateau.com. Zerknijcie sobie jak fajnie takie flowerboxy wyglądają, prezentują się o niebo lepiej aniżeli zwykłe kwiaty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ryps321

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może żona ucieszy się z wspólnego wyjazdu? taki weekend w SPA to według mnie super prezent
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to na przykład uwielbiam jak mój narzeczony zabiera mnie do jakiejs fajnej restauracji Very Happy Ostatnio bylismy w Salto na wilczej. Jestem zachwycona tym miejscem, rewelacja
Powrót do góry
Szoka5

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zabrałem żonę na weekend w termy słowackie. Wynająłem piękny apartament zaraz przy basenach, można tam nawet zamówić romantyczna kolację. Smile Dla zainteresowanych podsyłam link http://medeacentrum.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
murarz57

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona od lat nie nosiła zegarka, wystarczał jej telefon komórkowy. A ostatnio stwierdziła że zegarki wracają do łask i ona chyba musi coś poszukać dla siebie. A że ma niedługo urodziny to znalazłem taki zegarek damski znanej i cenionej marki http://protime24.pl/product-aar-45939-Zegarek-Lorus-RG234MX8-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Jest na ładnym skórzanym jasnym pasku, spora czytelna tarcza i ogólnie bardzo ładnie się prezentuje. Mam nadzieję, ze będzie się jej podobał.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki są zawsze dobrą opcją na prezent. Szczególnie jeśli wybieramy kosmetyki naturalne, które nie uczulają i zapewne przypadną do gustu każdemu. Możliwości jest mnóstwo - od kremów, przez balsamy do ciała i mleczka do demakijażu. Ten ostatni produkt znajdziesz tu: https://puderek.com.pl/oczyszczanie-i-demakijaz/3531-nacomi-olejek-do-demakijazu-metoda-ocm-dla-cery-normalnej-i-mieszanej-150-ml.html. Nacomi to polska firma, na stronie drogerii internetowej Puderek znajdziecie też inne ich produkty.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie oprócz kwiatów czy kosmetyków zabrać też żonę na przykład na dobrą kolację Smile Mój mąż ostatnio właśnie zaprosił mnie do Salto (W-wa). Cudne miejsce Smile
Powrót do góry
Arkadiusz

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją żonę na jej urodziny zabrałem na weekendową wycieczkę Smile myślę, że był to najlepszy prezent, bo mogliśmy odpocząć od dzieciaków, spędzić razem chwilę, odprężyć się, a szlak tatarski jest naprawdę piękny Smile
Powrót do góry
Olka66

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy prezent to zabranie żony gdzieś. Gdzie to już zależy od jej upodobań i czasu, jakie możecie na taki wypad poświęcić. Mnie mąż na ostatnie urodziny zabrał na Wieczór z Włoską Muzyką i byłam zachwycona:) i muzyką i pysznym jedzeniem i wspaniałą degustacją prawdziwej włoskiej grappy Villa de Varda. Bardzo fajny, dość mocny alkohol, o ciekawym, mocno owocowym smaku. Piłam już inne grappy ale takie zwykłe, a Vila de Varde, ma grapy starzone, które trochę przypominają winiaki - czyli to co najbardziej lubię. Cóż... mój mąż mnie dobrze zna i z prezentem trafił bezbłędnie:)
Powrót do góry
agoln

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że perfum jest najlepszym rozwiazaniem ze wszystkcih
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
Strona 37 z 37

Skocz do: