FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Lunch w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna79

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 9:41 pm    Temat postu: Lunch w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Wielu z nas miewa kłopoty by wybrać odpowiedni lokal, gdzie moglibyśmy zaprosić wspólników albo kontrahentów biznesowych. Idealnym miejscem do rozmów jest restauracja PAPU https://restauracjapapu.pl/#papu W trakcie smacznego obiadu rozmowy potoczą się gładko. To ekskluzywna restauracja mieszcząca się na Mokotowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niedzielnyxx

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, to fakt, że z lokalem są spore problemy...
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz naprawdę dobrego miejsca na lunch w warszawie, to ja podpowiem Ci Salto na ulicy wilczej. Mają niesamowite owoce morza - najlepsze jakie jadłam. No i generalnie klimat jest świetny, zawsze lubię tam wracać Smile
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja tak z troche innej beczki Very Happy jak nie macie fajnego lokalu to polecam zamowic sobie posilki z macro bios baru. To super firma cateringowa, ma pyszne pelnowartosciowe posilki przygotowane z ekologicznych skladnikow. Duzy wybor w menu i niskie ceny. Tu ich strona http://macrobiosbar.pl/
Powrót do góry
Ortwin

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taki lunch to super sprawa. Myśle, że nie jedna osoba z tego skorzysta.
____
http://kobietka.com.pl/sport/spalacze-tluszczu-skuteczny-sposob-na-walke-z-nadwaga/ - kliknij tutaj
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA ostatnio byłam w bardzo fajnym miejscu - Funky Fish. MOżna tam zjeść pyszną rybę ale też i napić się czegoś dobrego Smile Super klimatyczne miejsce, warto odwiedzić Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: