FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ekspresy do gastronomii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 7:13 pm    Temat postu: Ekspresy do gastronomii Odpowiedz z cytatem

Chciałbyś aby goście z Twojej restauracji zawsze wychodzili zadowoleni? W takim razie powinieneś zainwestować w najlepsze Ekspresy do gastronomii, a właśnie takie możesz zakupić w sklepie Jura.Nie czekaj i zadbaj o swój biznes już dziś!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Telus

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna restauracja to według mnie nie tylko ekspresy do kawy. Owszem kawa jako czekadełko jest istotna, ale przecież musisz też gdzieś trzymać jedzenie żeby sie nie zepsuło. Na Twom miejscu sprawdziłbym tą ofertę https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/28,urzadzenia-chlodnicze ponieważ możesz tu znaleźć na prawdę dobre urządzenia chłodnicze specjalnie przeznaczone dla gastronomii
Powrót do góry
missmaja

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby goście wychodzili zadowoleni to trzeba im przede wszystkim dobrze gotować Smile
nerko

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to przecież jest wiadoma zasada nr.1 mysle, ze nikomu nie trzeba o tym przypominać Smile
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli szukacie odpowiedniego partnera do gastronomii to polecam firmę Savpol Zajmuja sie dostarczaniem nie tylko swiezych produktów dla każdego niemalże typu gastronomi to jeszcze wlasnie dostarczają sprzęd gastronomiczny
Powrót do góry
kamilk

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie znacie dobre kawiarnie we wrocławiu, które serdecznie polecicie? Chciałbym zaprosić moją drugą połówkę na naprawdę dobrą kawę. Wiele słyszałem dobrego o Etno Cafe. Czy ktoś z Was był? Wiem, że jeden z ich lokali mieści się koło Renomy.
DanielaMT77

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspres to podstawa ale i odpowiednia kawa też jest potrzebna:) Polecam do takich wyborów blog o kawie https://www.cafesilesia.pl/ile-kofeiny-w-kawie
Powrót do góry
witold.engeld

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie ekspresy są bardzo drogie
Powrót do góry
pikolo1

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ekspres ciśnieniowy, to napewno taki artykuł Ci pomoże http://techfresh.pl/jaki-ekspres-cisnieniowy-do-1500zl-top-5-najpopularniejszych-ekspresow/ Warto mieć taki sprzęt na swoim stanie w gastronomii. Kawa z ekspresu smakuje o niebo lepiej.
plavka

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będą też potrzebne inne urządzenia, chociażby te do zmywania, bo ręcznie nie da się tak domyć i w takim tempie. Najważniejsze że to też higieniczne. Ja mam zmywarki i wyparzarki ( też bardzo przydatne) od Winterhalter Smile
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspresy w gastronomii powinny być bardzo profesjonalne. Sama planuję otwarcie kawiarni i zastanawiam się nad zakupem ekspresu kolbowego: https://multigastro.pl/ekspresy-kolbowe. Myślę, że to dużo lepsza opcja niż ekspres automatyczny. Warto wziąć takie rozwiązanie pod uwagę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: