FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ciekawe auto dla firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikolo1

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 2:14 pm    Temat postu: Ciekawe auto dla firmy Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie ciekawa oferta samochodów dla firmy, auta chciał bym aby były przestronne, najlepiej kombi. Co możecie polecić ? Ja znalazłem tutaj kilka aut, które zwróciły moją uwagę, w kategorii sportowe http://www.skoda-auto.pl/modele/poznaj-modele-skoda Autami będą jeździć moi przedstawiciele, samochód to także wizerunek firmy więc powinno być ładne.
arturro

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jak najbardziej dobre rozwiązanie dla firmy. Kombiaki raczej wszyscy sobie chwalą.
bene

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od tego jaka to firma i jaki samochód jest potrzebny ale myślę że bez znaczenia czy ma być reprezentacyjny czy przestrzenny przydało by się żeby był oszczędny a w tym celu wystarczy zamontować w nim zestaw Optima w jednym z warsztatów. Tu można sobie obliczyć http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci po jakim czasie montaż instalacji się zwróci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
felekmis

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam że ładnie wyklejony samochód ze znakiem firmy wiele daje i przykuwa oko
Powrót do góry
janik

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej kupić auto dostawcze? W jakiej branży działacie?
Firmerek

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na Peugeota 308 SW - fajne pojemne auto własnie, a nie pali dużo więc to też plus. Zwinne, zrywne. A że jest wyprzedaż rocznika to w dobrych cenach można je kupić
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: