FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sala konferencyjna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidiaa851

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala konferencyjna przede wszystkim powinna być odpowiednio wyposażona, zarówno w meble, jak i sprzęt elektroniczny. Na konferencję warto wybrać obiekt, który zapewnia nie tylko salę, ale i catering, oraz nocleg. W okolicy Warszawy nada się Hotel Afrodyta, ma bowiem odpowiednie sale, tu http://www.afrodytaspa.pl/biznes można się im przyjrzeć, a do tego komfortowe pokoje i eleganckie spa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziutka

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak organizować konferencje, to tylko nad morzem Very Happy U nas była właśnie organizowana bardzo fajna konferencja w Ustce, w hotelu Grand Lubicz: http://www.grandlubicz.pl/. Mają świetne zaplecze jeśli chodzi o takie wydarzenia, duże sale konferencyjne, no i też przecież sam hotel jest wysokiej klasy. Także nasi goście byli bardzo zadowoleni, i my też Smile A chyba o to ostatecznie chodzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kruppssa

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe opcje na konferencje dajecie. Dla tych co pytali wcześniej gdzie we Wrocławiu najlepiej zorganizować konferencję mogę polecić, Sale szkoleniowe we Wrocławiu niesamowicie nowoczesne, świetny sprzęt, dość spora sala, niezłe nagłośnienie - to wszystko da rewelacyjny efekt w zakresie sali szkoleniowej którą można wynająć przez internet / telefon - wiadomo w dzisiejszych czasach to żaden problem.
Powrót do góry
enifeR

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie korzystałem ale również słyszałem same pozytywne opinie na temat tego miejsca Smile
Powrót do góry
OrzełBiały

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam salę w tym obiekcie www.hotelponiatowski.pl zlokalizowany pod Warszawą przy trasie głównej do Krakowa i w pobliżu lotniska czyli super jeśli chodzi o spotkania biznesowe. Do wyboru są aż 3 sale w pełni przygotowane pod konferencje i bankiety.
Powrót do góry
Mirkoz

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas konferencja firmowa odbyła się ostatnio w Krakowie - w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym EXPO. Wielofunkcyjny charakter tego miejsca sprzyja organizacji szerokiej gamy różnego rodzaju eventów. Znajdują się tu np. sale bankietowe, sala koncertowa kraków, czy też powierzchnie ekspozycyjne. Ogólnie byłem pod wielkim wrażeniem z przygotowanej przez firmę konferncji. Całość stała na na prawdę wysokim poziomie. Pomieszczenia w Centrum są duże i z łatwością pomieściły wszystkich uczestników imprezy.
Powrót do góry
Mikołaj B

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę polecić sale konferencyjne które można wynająć na godziny i na doby, Warszawa, Wrocław, Kraków - najbardziej popularne miasta i fajne lokalizacji, można wybierać wśród wielu sal w powrównywarce. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaś89

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź HoteleWAM , z tego, co się sama zdążyłam zorientować mają naprawdę sporo hoteli w wielu większych miastach w Polsce, do tego w każdym z nich oczywiście są sale konferencyjne, czasami nawet kilka, dostosowana do rożnego rodzaju wydarzeń- większych i mniejszych, a nawet takich kilkudniowych z możliwością noclegu w hotelu. Na ich stronie na pewno znajdziesz więcej szczegółów, a w razie czego warto zadzwonić i dopytać.
Powrót do góry
olapol

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zależy na sali konferencyjnej w Krakowie przystosowanej do osób niepełnosprawnych.
Powrót do góry
marek334

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę polecić http://daglezjowydwor.pl nie tylko do organizowania konferencji ale także na nocleg w spokojnej okolicy. Doskonałe miejsce nawet na wypad weekendowy wypad poza miasto.
Powrót do góry
PanRoman

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ja korzystałem podczas organizowania konferencji z tego, co oferowały powierzchnie ekspozycyjne kraków. Bardzo fajna lokalizacja, wszyscy moi goście byli pozytywnie zaskoczeni Smile
Powrót do góry
samka

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz zobaczyć salę. To, że ktoś wydawał się być miły przez telefon- nic nie oznacza.
Antoni21

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, warto dokonać mądrego wyboru. Przecież w zależności od tego, jakie warunki oferuje dane miejsce, zależy też zadowolenie gości na konferencji. Właśnie dlatego ja uważam, że najlepiej sprawdzają sie w tym celu takie miejsca jak http://www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia Pomyślcie o tym.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie miejsca na dużą konferencję (nawet na 1000 osób) to polecam aule przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi http://fumed.pl/konferencje-medyczne/ . Do dyspozycji jest kilka nowocześnie wyposażonych w sieć WI-FI
klimatyzację, rzutniki, zaplecze, recepcję sal i auli. Sale przystosowane sa dla osób niepełnosprawnych.
Powrót do góry
bugs

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrej sali konferencyjnej w Krakowie, może słyszeliście o http://www.icekrakow.pl/, podobno bardzo ciekawe miejsce. Jeżeli macie jakieś opinie na ten temat to dajcie znać, bardzo mi się przydadzą
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: