FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pomysł na prezent-zestaw do jogi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 1:11 pm    Temat postu: Pomysł na prezent-zestaw do jogi Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad zakupem zestawu do jogi, lecz nie da siebie a na prezent. Moja znajoma od dłuższego czasu wspomina , ze chciałaby zacząć niestety jakoś nigdy jej nie po drodze. Pomyślałam, ze jak kupie taki zestaw http://jogastyl.pl/product-pol-457-Zestaw-do-jogi-.html to będzie w mogła w końcu sie za to zabrać.Sądzicie że to dobry pomysł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zestaw do jogi? a to śmieszny perznet musisz być pewny ze ktoś bedzie tego użwyac, inaczej będzie nieprzydatny! Wg mnie zawsze warto dawac praktyczne preznety np. aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis . Kupiłam osattnio mojemu dziadkowi. Bardzo sie uciesyzł Ten aparat ma duzy wyswietlacz i nei zaicna sie i dziadke jest sobie sam w stanie zmierzyc ciśnienie,.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zestaw do jogi? Faktycznie śmieszny prezent, no chyba, że jesteś pewna, że znajoma będzie z niego korzystała. Ja jednak chyba wybrałabym jakąś bezpieczniejszą opcję. Jeśli znajoma lubi chodzić do teatru to może warto kupić jej bilet na jakiś fajny spektakl? Tu https://teatrkomedia.pl/repertuar/ można sobie zobaczyć, co aktualnie grają.
Powrót do góry
Rum

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, prezent musi wiązać się z pasją.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś się tym interesuje to dobry pomysł.
Powrót do góry
Ledrucka

PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem, ale wg mnie to zły pomysł, bo znajoma mogła tylko tak powiedzieć i wcale nie chcieć chodzić na jogę. Zamiast tego daj jej coś praktycznego, może to być krem do rąk http://www.rodzice.pl/jestem-mama/uroda-i-zdrowie/Lipikar-Xerand-do-suchej-skory-rak.html Kremu na pewno będzie używać Wink
Powrót do góry
Drakhtul

PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to moze byc niezly niewypal, komus sie nie spodoba joga to nie spodoba mu sie taki sprzet. Cos bardziej uniwersalnego moim zdaniem.
jurekszczepanski

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupować coś pod hobby czy zainteresowanie. Np. moja żona wie, że zajmuje się myślistwem, więc często kupuje mi akcesoria myśliwskie Smile Co mnie bardzo cieszy bo wiem, że mi się przydadzą.
Powrót do góry
Rabarbara

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak znajoma faktycznie mówi że ją to interesuje i chce ćwiczyć to warto kupić bo się na pewno ucieszy.
szymoneska

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że to dobry pomysł, ale tylko w takim wypadku. Na siłę nie ma co kupować.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak jak gdzieś wspominałam na prawdę dziwny prezent! lepiej ciśnieniomierz na przykłąd z diagnosis! Przydatne praktyczne i uniwersalne! Firma diagnosis.pl bardzo porządny sprzęt
Powrót do góry
sarti

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ćwiczy jogę i się tym interesuje, to czemu nie? Każdy prezent kupiony z myślą o bliskiej osobie, a nie na siłę, żeby tylko coś kupić jest fajny Smile
plavka

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się w jogę wkręciłam już jakiś czas temu Smile niesamowity relaks za równo dla ciała jak i dla duszy Smile jak ktoś dopiero zaczyna i nie ma pomysłow to tu są fajne koncepcje - https://eapteka.pl/blog-porady/joga-w-domu-skad-brac-inspiracje-do-cwiczen/ Na pewno was zachęci dodatkowo ten artykuł. Jogę na prawdę trzeba docenić bo to super sport
Powrót do góry
lunix

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, szczerze mówiąc, że do jogi są potrzebne jakieś inne rzeczy, niż tylko mata, ale jestem strasznym laikiem w tych kwestiach Wink
Jester

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakiś pomysł na to, jaki upominek można by wręczyć np. klientom od firmy?
Jakiś czas temu czytałem ciekawy artykuł na ten temat na http://www.chillitorun.pl/sponsorowany/kosz-pelen-prezentow-idealny-upominek-od-firmy i powiem Wam szczerze, że mnie osobiście pomysł z prezentami w formie koszy bardzo mi się podoba. Na pewno będzie to taki miły gest szczególnie przed świętami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: