FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Doładowanie telefonu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stobejczyk

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 9:49 am    Temat postu: Doładowanie telefonu Odpowiedz z cytatem

Gdzie doładować telefon bez dodatkowych opłat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowych opłat? Tzn.? Doładować telefon można za pomocą kodu na doładowaniu kupionym w sklepie, przez stronę operatora a nawet stronę banku.
Powrót do góry
Sajonara

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja doładowuję swoją komórkę na kartę przez play doładowanie online. Tam doładujesz telefon także w sieciach Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Sami Swoi i 36i3 przez Internet bez żadnych ukrytych, dodatkowych opłat.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam skorzystać ze strony https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-heyah . Możliwe tu kwoty doładowania mieszczą się w przedziale od 5 zł do 500 zł. Od tego, na jaką sumę zasilimy konto zależy okres ważności połączeń przychodzących. W każdym razie to bardzo dobre narzędzie, które na pewno przyda Wam się na co dzień.
Powrót do góry
Lara1978

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najszybciej i najtaniej doładować telefon przez internet: [url]https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-t-mobile[/url]. Dzięki temu nie muszę biegać do sklepu i mogę doładować telefon w każdej porze dnia, nawet z daleka od miasta.
Powrót do góry
MacieX822

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jednak jestem zwolennikiem abonamentu. Jakoś wszystko to wygodniej idzie i nie trzeba się przejmować ilością wysłanych smsów czy prowadzonych rozmów. Teraz planuje sobie kupić nowy telefon https://www.sferis.pl/motorola-xt1710-09-moto-z2-play-dual-sim-grey-eu-p515865 i raczej też będę decydować się na ofertę abonamentową
[/url]
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz doładowania telefonu w sieci to standart. Ja polecam spoprzez stronę https://www.doladujtelefon.pl/samiswoi , bo to znane mi narzędzie i mam do niego zaufanie. A doładować można przez cały tydzień, niezależnie od godziny. Super wygodnie.
Powrót do góry
jukik342

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto ten telefon doładowuje
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: