FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Lokata?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazak

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie lokowanie pieniędzy w złoto to ciekawa alteratywa, choć nie wiem, czy bym spróbował
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ja nie wiem czy to się opłaca. Faktycznie złoto zaczęło rosnąć i to dość gwałtownie od 2005 roku, ale ostatnio można zauważyć tendencję spadkową. I choć nadal utrzymuje się na wysokim poziomie to nie wiadomo co będzie za chwilę. Jak w jakieś pięć lat można było zauważyć, że wartość złota potroiła się to wiadomo, że w ciągu 5 lat może także tak gwałtownie spaść. A na lokatach zawsze jest pewny zysk. Nie wielki ale pewny. Warto sobie o lokatach poczytać na http://www.euromakler.pl/
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno czytałam o polisolokatach i związanych z nimi opłatami, m. in. za prowadzenie konta i zarządzanie nim. Kiedyś wiele ludzi myślało, że na polisolokatach sporo zyskają, a dziś większość szuka sposobu na rezygnację z nich bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokaty terminowe same w sobie są ciekawym produktem bankowym. Pewny zysk jest zawsze w cenie. Dlatego i ja i wielu moich znajomych mamy pozakładane takie właśnie lokaty. Z wielu dotychczas sprawdzonych banków ja osobiście najbardziej polecam Raiffeisen - bardzo dobre warunki i jasna zasada przy lokatach.
Powrót do góry
soklol

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lokata to słaby sposób n inwestycję.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wolnej chwili zapoznaj się także ze stroną http://www.e-finansowy.com.pl/ Kwestia bezpieczeństwa oszczędności coraz częściej jest dominującym kryterium wyboru oferty oszczędnościowo-inwestycyjnej. Trend nasilił się zwłaszcza po aferze Amber Gold, gdy wiele osób nieświadomych ryzyka straciło dużą część wpłaconego kapitału. Jeśli chodzi o lokaty, to są one uważane za jedne z bezpieczniejszych form oszczędzania. Potencjał zysków z depozytów terminowych nie jest tak wysoki jak w przypadku np. akcji czy funduszy inwestycyjnych, jednak niewątpliwie przy lokatach ryzyko straty kapitału jest o wiele mniejsze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: