FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie konto bankowe wybrać ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martaxx

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 6:51 pm    Temat postu: Jakie konto bankowe wybrać ? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
Jestem obecnie klientem mbanku. Posiadam tam rachunek osobisty i firmowy. Możecie polecić inny bank który jest darmowy w prowadzeniu i ma sensowne oprocentowanie na rachunkach? Czytałam taki ranking kont i najbardziej opłacalne będzie dla mnie konto mBanku . Powiedźcie mi kto z Was korzysta z tego konta ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iwo

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisaeś, czy szukasz konta firmowego, czy osobistego. Jeżeli szukasz dobrego konta, to sprawdź ranking: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/ranking-kont-osobistych. Masz tam najlepsze konta osobiste i ich porównanie. Faktycznie konto mbanku też tam jest, jednak radzę sprawdzić opłaty za bankomaty, bo w przeciwieństwie do innych kont, za to się płaci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JacekW

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mBank polecam bo sam właśnie założyłem. przejrzyste zasady prowadzenia i 0 opłat za kartę gdy wykonasz 5 transakcji kartą w miesiącu - dla mnie bomba. Tym bardziej że teraz można zyskać do 1000 zł będąc nieco aktywniejszym i polecając ekonto Standard: http://www.konto-bankowe-za-darmo.pl/promocje/ekonto-z-bonusem-zdobadz-1000-zl-od-mbanku-zakladajac-konto/
Powrót do góry
malpractice_lawyer

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam ING. Moim zdaniem to jest najlepszy bank.
____
błąd w sztuce lekarskiej
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 11:01 am    Temat postu: Bank Odpowiedz z cytatem

ja natomiast jestem zwolennikiem banku bz wbk. Prowadzę mały biznes (hurtownię sprzętu szkolnego - ławki stoły, tablice), więc aż tylu transakcji miesięcznie nie przeprowadzam, nie potrzebowałem więc jakiegoś specjalnego wypasionego konta. Za to w bz wbk mogę liczyć na chociażby darmowe przelewy internetowe do ZUS-u i urzędu skarbowego. To dla mnie bardzo ważny, powiedziałbym wręcz, że to kluczowy aspekt. Poza tym w sytuacji, gdy wykonam płatność podatku lub składki ZUS ze swojego konta w danym miesiącu, nie płacę nic za jego prowadzenie. To naprawdę korzystne rozwiązania dla przedsiębiorcy. A ja nie jestem jakimś specjalnym krezusem, więc na takie, niby banalne rzeczy zwracam uwagę. No i ostatnia kwestia, czyli podejście do klienta. W banku bz wbk mają naprawdę profesjonalne podejście. Traktują mnie z szacunkiem i godnością, a takich firm, to trzeba dzisiaj ze świecą szukać niestety. Jakby ktoś był zainteresowany, to serdecznie polecam tę stronę - https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html. Można się na spokojnie rozeznać i wszystko sprawdzić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: