FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak tanio podróżować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karpisz

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki wszystkim za propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tanie podróżowanie to zazwyczaj ja do danego miejsca dojeżdżam, a raczej dolatuję. Jeśli chodzi o samoloty, to są one o wiele tańsze niż pociągi. Przynajmniej u nas w kraju i pozwalają zaoszczędzić czas. Następnie na przykład kiedy jestem w stolicy to z http://www.best-rent.pl/ wypożyczam samochód. Jest to wygodniejszy sposób podróży niż jazda komunikacją miejską, oraz tańsza od wzywania co rusz taksówki. Z resztą podróżując komunikacja miejską trzeba jako tako znać miasto. A w samochodzie wystarczy włączyć GPS, który od razu pokieruję nas do celu
Powrót do góry
szoran

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne porady dot. taniego podróżowania! Ja dużo czytam artykułów takich jak http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/485459,rusza-pierwsza-wyprawa-z-biurem-podrozy-jaroslawa-kuzniara-kierunek-syberia.html i się zastanawiam nad cenami biur podróży sądzicie, że są dobre czy może naciągają ludzi?
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja podpowiem Wam inną rzecz. Przecież na miejsce możecie dojechać pociągiem i tam wynająć samochód. To bardzo korzystne rozwiązanie, bo minimalizujecie koszty, a dodatkowo nie ograniczacie się pod kątem zwiedzania. W Poznaniu polecam Wam wynajem w https://fatcar.pl/ bo podstawiają auta w różne miejsca w mieście, a dodatkowo mają bardzo atrakcyjne ceny za dzień. Zresztą sami sprawdźcie.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 1:36 pm    Temat postu: Podróżowanie Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że wcale nie trzeba wybierać się gdzieś za granicę, aby fajnie przeżyć urlop. Jestem zwolennikiem powiedzenia "cudze chwalicie, swego nie znacie" i co roku z przyjaciółmi, ruszamy w Polskę. Kiedyś autostopem, teraz już planujemy trasę. W tym roku więc odwiedziliśmy szlak Orlich Gniazd na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i było naprawdę cudownie. Super widoki, jeszcze nam o dziwo pogoda sprzyjała, bo trafiliśmy na jedyny tydzień podczas wakacji, gdy nie padało. Tutaj możecie znaleźć info o tym - www.info-news.pl/oboz-w-skalkach-na-jurze-krakowsko-czestochowskie/
Powrót do góry
Romanet

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak wyjeżdżam gdzieś za granicę, to często kupuję wcześniej bilet po niższej cenie.
Powrót do góry
Szymo59

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tak samo robie. Tylko takie coś ma sens.
___
http://www.castingi.net/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: