FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Magazyny do wynajęcia w Katowicach - gdzie szukać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
surolek

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 3:19 pm    Temat postu: Magazyny do wynajęcia w Katowicach - gdzie szukać? Odpowiedz z cytatem

Gdzie mam szukać nowoczesny magazyn do wynajęcia w Katowicach? Podobno firma hartwig na swojej stronie oferuje ciekawe propozycje, ale bardziej zależy mi na czymś niewielkim zlokalizowanym kilkanaście kilometrów od centrum Katowic, a z tego co widzę to tam są przede wszystkim oferty wynajmy magazynów bardzo blisko centrum. Ktoś coś pomoże?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DnarooK

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę czasem ogłoszenia na OLX więc tam też możesz sprawdzić. Smile
Kajtek89

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich miejsc, które warto odwiedzić to masz jeszcze na przykład stronkę http://polskastrefa.pl/nieruchomosci/ tam są nieruchomości i lokale do wynajęcia, więc możesz poszukać. Nie wiem czy będzie to co Ci odpowiada, ale są ogłoszenia z całej Polski.
Powrót do góry
elza

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wynajmować tak, gdzie przede wszystkim jest tanio. Szczególnie w przypadku działalności sezonowej jest to bardzo ważne.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego zdania. Nawet jeśli magazyn znajduje się w innym mieście. Warto to wszystko zawsze przekalkulować.
Powrót do góry
mirelka

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w tej lokalizacji mają ciekawe magazyny i hale do wynajęcia. Warto sobie tam zerknąć. Mają pomieszczenia ogrzewane i nieogrzewane. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb.
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam we Wrocławiu wynajęty taki boksik magazynowy http://www.kangu24.com/ . Jest całkowita elastyczność jeśli chodzi o okres najmu, także z tym problemu nie ma żadnego. Może taka opcja by tobie odpowiadała?
Powrót do góry
martaxx

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do magazynów, to obecnie dobrze prosperujący biznes nie musi takich posiadać. Zobaczcie dostępne w www usługi logistyki magazynowej. Uważam, że oferta godna polecenia, więc również i wam może się ona przyda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kanady

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem magazynu to dobra opcja, ja kilka razy korzystałem z takiego rozwiązania. Teraz większość magazynów jest samoobsługowych, sprawdźcie sobie artykuł https://kangu24.com/pl/przechowywac-rzeczy-zima/ idzie zima także trzeba postarać się o przechowywanie rzeczy.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy chcemy wynająć magazyn, musimy przeanalizować wszystkie za i przeciw. Na początku musimy zwrócić bardzo dużą uwagę na to, aby najzwyczajniej w świecie wynająć magazyn w odpowiednim miejscu. Kiepsko zlokalizowana hala magazynowa to spore problemy. Z drugiej zaś strony, przecież nie jest wcale powiedziane, że znalezienie hali magazynowej w idealnym miejscu jest takie łatwe. Czasami trzeba niestety pójść na ustępstwa. Tak to już jest, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie, a jednocześnie wynajem magazynów jest przez nas traktowany mimo wszystko bardzo ekonomicznie. W wolnej chwili zapoznaj się ze stroną http://portalinfo.pl/gdy-chcemy-wynajac-magazyn/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: