FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukam oryginalnego pomysłu na randkę z żoną...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amerykaniec

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo serdecznie polecam www restauracji American Road. Naprawdę rewelacja! Koniecznie tam wejdźcie! Ja za pierwszym razem nie byłem przekonany, chociaż mieli świetną stronkę internetową, ale po spróbowaniu ich steków - absolutnie zmieniłem zdanie! Zakochałem się od razu i naprawdę jestem przeszczęśliwy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetta

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierzcie się do dobrej restauracji Smile Na przykład Salto jest bardzo fajne Smile
Powrót do góry
tola789

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele romantycznych miejsc, najlepiej przejrzyj oferty z biura podróży i tam na pewno znajdą ciekawą propozycję
murarz57

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Randka z żona brzmi nieźle, tylko co z dziećmi? Nie każdy ma babcie pod ręką. Więc może taka oferta https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/halloween-nad-morzem-27-10-5-11-2017-r/ Dzieci będą miały tyle zajęć, że na nudę nie będą narzekać. Bardzo ciekawie organizatorzy postanowili urozmaicić im pobyt. A dla was też coś się znajdzie może dyskoteka w mrocznym klimacie.
Powrót do góry
Marcelinaa

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy tylko o wyjazdach albo o jedzeniu, a może coś z innej beczki, zafunduj je lot szybowcem nad miastem, wrażenia wspaniale i z pewnością zona będzie zadowolona.
ewelina546

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajcie panowie, że bardzo ważne na randce są kwiaty i drobne podarunki. Moze nie tak skromne dla zony jak te na pierwszej randce (na http://amarantkwiaty.pl/jakie-kwiaty-na-pierwsza-randke czytałam o tym), ale napewno niebanalne i od serca.
Powrót do góry
kaska147

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem za kolacjąSmile
Gonzalez

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wykorzystacie przy niej jakieś gadżety erotyczne? Na pewno będzie to bardzo fajnym dodatkiem w takiej randce, skoro ma ona być taka hmm niestandardowa w pewnej kwestii Wink Ja ostatnio ze swoją żoną zastanawiamy się nad zakupem https://www.secretive.pl/akcesoria-erotyczne/wibratory/dla-kobiet/b-swish-bgee-deluxe-zurawinowy.html co o tym myślicie ? Uważacie, że taka rzecz sprawdzi się w poprawieniu wrażeń łóżkowych ? Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: