FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Meble na zamówienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 8:16 am    Temat postu: Meble na zamówienie Odpowiedz z cytatem

Na jakie meble na ogół stawiacie podczas remontu, te na zamówienie, czy gotowe? Ja na ogół kupowałem meble gotowe, jednak widzę, że w salonach meblowych teraz wszystko jest robione na jedno kopyto, w dodatku jakość pozostawia wiele do życzenia, dlatego znalazłem już solidną ofertę mebli na zamówienie www.mebelplyt.net.pl i tym razem zdecyduję się na takie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na ciekawą ofertę meble kuchenne na wymiar krakow. Bardzo podoba mi się ich propozycja- mają świetne ceny i doskonałe koncepcje. Ich oferta wydaje mi się najbardziej korzystną, dlatego zamierzam z niej skorzystać. Myślę, że dzięki nim moja kuchnia nabierze nowego znaczenia.
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 1:52 pm    Temat postu: szafka pod płytę indukcyjną Odpowiedz z cytatem

Ja już też meble zamówiłam ale potrzebna mi jeszcze szafka pod płytę indukcyjną i zastanawiam się gdzie kupić. Przejade się do castoramy może tam coś ciekawego znajdę.
Powrót do góry
kraaa

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się ma zaprzyjaźniony sklep meblowy to myślę, że spokojnie można brać gotowe meble, bo wiadomo, że nie wcisną nam jakiegoś bubla. W przeciwnym razie wolałabym zdecydowanie meble na zamówienie. No tylko też trzeba trafić na firmę, która potrafi zrealizować swoje projekty, żeby potem nie było, że więcej zapłaciliśmy a całość wygląda jak z kreskówki
karinos83

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko do kuchni brała meble za zamówienie. A to też tylko dlatego, że mam bardzo nieustawną i nic gotowego nie mogłam znaleźć. Inne meble - uważam, że warto brać gotowe. Są tańsze, a i wybór większy. W sklepach meblowych można znaleźć meble dedykowane do różnych pomieszczeń np. takie jak tutaj http://rubinmeble.pl/meble-mlodziezowe-dla-chlopcow meble młodzieżowe dla chłopców. I warto z tego skorzystać.
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie się prezentują.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na zamówienie to bez wątpienia bardzo fajny pomysł, szczególnie jeżeli chodzi o aranżację małych pomieszczeń zwłaszcza kuchni. Przy czym na pewno urządzając to pomieszczenie w domu, warto poszukać inspiracji w artykule dostępnym na https://sklep-meblowy-gama.pl/pl/content/215-jak-tanio-urzadzic-kuchnie . Dzięki niemu bowiem możemy dowiedzieć się, jak urządzić kuchnię bez ponoszenia przy tym wysokich kosztówSmile.
Powrót do góry
ramonn

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dosyć rzadko zamawiam coś wykonanego na zamówienie w ogóle, a co dopiero meble.
henrry29

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej robić meble na zamówienie wtedy wszystko jest przemyślane.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: