FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Impreza integracyjna w Krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 1:21 pm    Temat postu: Impreza integracyjna w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje zorganizować imprezę firmową i szukam sprawdzonego cateringu. Wstępnie udało mi się znaleźć tą firmę http://lescandale.pl/ . Mają bardzo ciekawe menu i ich jedzenie smacznie wygląda. Ktoś korzystał z ich usług ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko catering czy można tam imprezę zorganizować?
Powrót do góry
looblin

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałem okazji z nimi współpracować ale również szukam dobrej firmy cateringowej więc dzięki za link Smile
Reginka_T

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej zorganizować coś bardziej kreatywnego? Jakiś tego rodzaju codrive, albo coś w tym stylu Wink
Orlowska

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie moze namiary na jakis dobry catering z Krakowa? Chcemy ze znajomymi zorganizować niewielką imprezę. Nikomu jednak nie chce sie gotować. W końcu zamówienie cateringu to dużo większa wygodna. Ważne jest by znaleźć firmę , która gotuje smacznie. Kogoś polecicie?
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o firmę, która zajmuje się profesjonalnie organizacją imprez integracyjnych, to rewelacyjne jest Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, jeśli organizacją imprezy zajmie się profesjonalna firma. Od razu wtedy mamy pewność, że takie wydarzenie na długo zapadnie w pamięci. Wiem, że organizacją imprez zajmuje się wrocławska firma x-action.pl i bardzo mi ich rekomendowano. Czytałem na stronie, że działają w oparciu o własny sprzęt, pomysły, scenariusze i bazę miejsc stworzoną do realizacji różnego typu imprez. Mają duże doświadczenie.
Powrót do góry
trufeleczek99

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalizm firmy organizującej imprezę to przecież jest podstawa !
Powrót do góry
ranger

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam imprezy dla pracowników organizowane przez agencję whatevent.pl. Zorganizowali u nas w firmie ostatnie wyjście "opłatkowe". Z opłatkiem to oczywiście nie miało wiele wspólnego. Najpierw z jedną grupą mieliśmy integrację w escape roomie, podczas gdy druga brała udział w pokazie kuchni molekularnej. Potem była zamiana. W ofercie agencji jest wiele różnych atrakcji - w zależności od liczby osób i budżetu na ten cel.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto pomyśleć o dobrej restauracji. W Krakowie wybór restauracji jest bardzo duży ale ja z doświadczenia mogę polecić restaurację Biała Róża: http://restauracjabialaroza.pl/. Słyną z tego, że serwują dania złożone z produktów regionalnych i sezonowych. Warto się zainteresować.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie takiego miejsca gdzie możecie sobie razem wyjść, to bardzo polecam Wam Da Marco na mogilskiej. My tam czasami wychodzimy na obiady czy kolacje wspólne, jest świetna atmosfera no i pyszne jedzenie oczywiście Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: