FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co do domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andofela

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do domu można kupić naprawdę wiele dodatków. Odwiedź sklep z tapetami loveyourwall.com to tam na przykład obejrzysz świetne tapety, które odmienią cały wygląd mieszkania. Nie trzeba wówczas inwestować w dodatki, bo tapety mogą zastąpić różne dekoracje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marekt90

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam niezłego ogrzewania do swojego domu, zbliża się nam zima i trzeba się nieźle zaopatrzyć w opał i przede wszystkim w odpowiednie ogrzewanie do domu. Posiadam także firmę gdzie zamontowałam cena gazu propan butan jakość rewelacja, firma AmeriGas posiada w dzisiejszych czasach rewelacyjne ceny gazu w Polsce !
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji, że ogrzewania nie zmienia się co roku to z raz podjętą decyzją trzeba żyć dość długo. Dlatego ja co roku szukam coraz to lepszego opału. I na przykład rok temu trafiłem na https://www.wegielsztygar.pl/pol_m_SKLEP-153.html gdzie faktycznie za tonę płacę więcej, ale też węgiel jest wydajniejszy i zużywam go dwa razy mniej. Przez co cena wychodzi taka sama, a ja mam mniej roboty. Do tego też jest przywożony w workach co sprawia, że jest czyściej. No ale racja idzie zima i nawet już były takie dni, że musiałem w piecu palić, bo było tak zimno
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie obecnie najmodniejsze są meble do sypialni? Szukam czegoś niedrogiego a zarazem ładnie wyglądającego. Trwałość nie musi być spora, bo i tak jest to rozwiązanie tymczasowe.
Powrót do góry
Norra

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe te obiekty polecacie, ja ostatnio wrzuciłem jeszcze jeden !
AdamE

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 2:34 pm    Temat postu: sklep z oświetleniem białystok Odpowiedz z cytatem

Polecam ten sklep z oświetleniem białystok jeśli urządzasz swój dom to znajdziesz tam potrzebną elektrykę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antoni21

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim kierujcie się jak najwyższą jakością kupowanej pościeli. To pozwoli Wam na odpowiedni dobór takich materiałów, jakie będą najlepsze dla skóry. W https://www.diuna24.pl/poduszki-pierzowe-cat-83.html jest ciekawa oferta od Diuna24, która mi najbardziej przypadła do gustu. Myślę, że powinniście ją sprawdzić.
Powrót do góry
czewroniutki

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej do domu zamówić jakieś fajne meble.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie w domu kominek. Ja mam z płaszczem wodnym i bardzo jestem zadowolony. Jeden problem to to że muszę wreszcie wymienić wkład. Znalazłem ofertę wkłady kominowe w Lublinie u Furgala. Fajnie bo blisko.Ale jak weszłem na ich stronię w te wkłady kominkowe to zwątpiłem, za dużo ich tam jest. Może ktoś z was zna się na nich i doradzi coś sensownego.
Powrót do góry
Eulik

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam się, że przecież najważniejszą rzeczą w domu są meble i nic tak nie zmieni wnętrza jak ich wymiana. Ostatnio planuje z żoną remont i zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś fajnego zestawu mebli do salonu. Na razie znalazłem sklep meblowy z Zielonej Góry, chodzi mi o http://womagmeble.pl/ i chciałem zapytać Was czy mieliście z nimi jakikolwiek kontakt ?
Powrót do góry
twidi

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Ostatnio szukałem w internecie mebli i znalazłem sporo ciekawych na http://www.dedekor.pl/. Znacie może ten sklep? Zastanawiam się, czy kupno mebli przez internet to faktycznie dobre rozwiązanie, ale wydaje mi się, że w sumie to tak
Powrót do góry
eagleheart

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam.
lama1980

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzę, może Mojej coś kupię.
edwardzio

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo praktyczne i stylowe zarazem akcesoria do domu, między innymi do kuchni i salonu znalazłam na stronie Sklep ZasmakujRadosci.pl. Odświeżyłam tym samym wygląd swojego wnętrza dzięki nowemu kocu i poduszkom.
Powrót do góry
fala99

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lubicie polary? Ja bardzo... dlatego często dokonuję zamówień w hurtowni polarów http://thermopile.pl/pl/blog/153-polar-czy-wiesz-wszystko-o-tym-materiale.html To tkanina mająca bardzo wszechstronne i różnorodne zastosowanie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: