FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
W co gracie w wolnym czasie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ignacyy91

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 1:07 pm    Temat postu: W co gracie w wolnym czasie? Odpowiedz z cytatem

W jakie gry gracie w wolnym czasie? - na komputerze, tablecie lub smartfonie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
konerka

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie gram ale mój facet non stop!! Masakra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej unikam gier. Za to lubię spotykać się ze znajomymi na planszówki.
Powrót do góry
lidiaa851

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gry planszowe nie grałam od lat, w komputerowe podobnie, głównie powodu braku czasu. Czasami gram jednak na smartfonie, głównie w zręcznościówki typu Angry Birds, czy Pocket Mine 2 - na http://www.mamkomputer.info/gry-na-telefon/ jest trochę recenzji różnych gier na smartfony, może znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
hivowic

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planszówki są najlepsze! W karty też lubię grać Smile
Powrót do góry
paatryk190

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na konsoli nie gram, nie mogę przekonać się do gamepada, także gram jedynie na komputerze. Najbardziej lubię strategie, gry ekonomiczne, ogólnie takie, w których coś się buduje, tworzy itp. Mogę polecić choćby Minecrafta - to świetna gra, poczytajcie sobie o niej. Warto grać w nią wspólnie ze znajomymi, czy rodziną, potrzebny jest tylko własny serwer - dość porządne serwery Minecraft mają na https://www.crafterbox.pl działają bez zarzutu.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię sobie czasem pograć w Euro Truck Simulator 2. Dla większego funu często podpieram się też kodami z http://gameplatform.pl/kody-do-euro-truck-simulator-2-pc-pelna-lista-kodow/ W ten sposób gra robi się jeszcze ciekawsza i wciągająca. Na pewno się Wam to spodoba Wink
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aja z moim męzem często sobie gramy w gry komputerowe, ostatnio mu nawet kupiłam jego ulubiona: http://konsoleigry.pl/gry-na-x360/8959-fifa-18-legacy-edition-x360-5030944121511.html bardzo na nią czekał i starsznie się cieszył jak ją dostał.
Powrót do góry
sitdev

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio to dużo na konsoli gram, przede wszystkim w grę która niedawno miała swoją premierę czyli Fifa 18 Very Happy
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnimi czasy poświęcam dość dużo czasu na aktywne uczestnictwo w społeczności gamehag.com.
Zbieram tam tak zwane Kamienie Dusz - taką ich wirtualną walutę, którą później będę mogła wymienić na różne nagrody, na przykład karty podarunkowe. Bardzo mnie to zbieranie Kamieni wciągnęło, a że aplikacja jest dostępna również na smartfony, gam nawet poza domem Wink
Powrót do góry
Amerykaniec

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że Internet w dzisiejszych czasach rozwija się bardzo sprawnie. Jeszcze kilka lat temu prędkości były dużo niższe, przez co ograniczały wiele możliwości. Obecnie jednak mamy światłowody, dzięki czemu możemy pobierać masę plików naraz, oglądać filmy w najwyższej jakości oraz grać z innymi graczami online. Jest to super sprawa, ponieważ mamy większe pole do popisu w wolnym czasie. Ostatnio na przykład zastanawiałem się nad streamowaniem gier - i tak gram, więc dlaczego by nie pokazać innym moich poczynań? Trafiłem nawet na bardzo fajny tekst na stronie http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/pierwsze-kroki-streamera-od-czego-zaczac,4250719,art,t,id,tm.html odnośnie streamowania. Być może wkrótce zacznę prowadzić transmisje, bo dzięki nim mogę zwiększyć swoje możliwości w sieci, a nawet coś zarobić Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: