FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Monitoring domu lub firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 10:45 pm    Temat postu: Monitoring domu lub firmy Odpowiedz z cytatem

Aby samodzielnie złożyć zestaw monitoringu musielibyśmy poświecić bardzo dużo czasu tym bardziej, jeśli nie do końca orientujemy się jaki sprzęt będzie odpowiedni dla naszych potrzeb. Z pomocą przychodzi tutaj sklep, który oferuje nam gotowe zestawy do monitoringu co jest ogromna oszczędnością czasu, a jednocześnie daje nam pewność, ze zakupiony sprzęt będzie kompatybilny ze wszystkimi elementami, a co za tym idzie, niezawodny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
reset

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie spojrzeć również na ofertę tej firmy - http://deltavideo.pl/ . Uważam, że oferują naprawdę dobrej jakości monitoringi oraz zajmują się profesjonalnym montażem instalacji na terenie Warszawy. Sprawdźcie sami.
Smaend

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o na prawdę dobry monitoring dla firmy to u mnie w magazynach i siedzibie firmy zamontowany jest monitoring CCTV Fonex, to bardzo dobra firma z Częstochowy. Jak na razie spisuje się bez zarzutu i spełnia swoją role wyśmienici Smile

Ostatnio zmieniony przez Smaend dnia Czw Wrz 14, 2017 2:47 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
berg

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, sprzęt jest dosyć skomplikowany ale myślę że z jakimś tutorialem każdy by sobie poradził.
toyat

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 7:29 am    Temat postu: Bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, temat dotyczy poniekąd bezpieczeństwa i chciałem w tym kontekście się z Wami skonsultować w dosyć poważnej kwestii. Mianowicie chodzi o to, że prowadzę biuro architektoniczne, już niecały rok, w końcu zdecydowałem się pójść na swoje. Długo się nad tym zastanawiałem, w końcu uznałem, że mam wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby założyć własną działalność. W efekcie do nowej firmy ja dałem know-how, a mój wspólnik wyłożył większą część pieniędzy. Trochę poszedłem w dygresję, no ale wracając do tematu, chciałem zapytać, czy według Was warto zainwestować w taki sejf antywłamaniowy - https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe? ostatnio w mojej okolicy doszło do dwóch włamań, do jednej firmy i do jednego mieszkania. Dotychczas ważne dokumenty trzymałem po prostu w szufladach, a kasę w kasetce ukrytej, ale wprawny złodziej nie miałby problemu z jej odnalezieniem. Teraz wiem, że zabezpieczenie musi być poważniejsze, więc poradził się znajomych i większość z nich podpowiadała właśnie, aby zainwestować trochę grosza w sejf. Moje pytanie brzmi, czy kojarzycie tę firmę "saffort". A jeśli tak, to moglibyście coś o niej napisać? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring jest bardzo przydatnym narzędziem szczególnie w firmach, ale w domach prywatnych też się zdarzają, to jednak dość istotne zabezpieczenie.
Powrót do góry
Korisan

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo modna stała się technologia comnet netwave z tego co wiem , dużo firm idzie w taki rodzaj monitoringu i wcale się nie dziwię. Bezpieczeństwo zawsze musi być na pierwszym miejscu.
Powrót do góry
Herbens

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 12:39 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam monitoring do okoła domu jak i w domu, jesli ktoś ma swój dom jest to super rozwiazanie, mam znajomego ktoremu z podwórka ukradli busa pełnego częsci do aut wartego jakieś 90 tysięcy. a ze nie mial kamer nie mial nic.

Leoaer

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja bym na sam początek zastanowił się nad takim czymś jak montaż alarmu we Wrocławiu i do tego dobrał oczywiście monitoring kamer ip . Bezpieczeństwo zwiększy się drastycznie, a warto o to zadbać w dzisiejszych czasach.
Powrót do góry
Amerykaniec

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest mnóstwo informacji na temat tego, jak rozwija się technologia. Powinniście troszkę poczytać na ten temat, naprawdę warto. Fajnie, że żyjemy w XXI wieku, to naprawdę niesamowite, że możemy obserwować, jak świat się rozwija. Na stronie internetowej http://biznes.interia.pl/gieldy/news/swiatlowod-w-polsce-inwestycje-warte-miliardy,2525119,1844 jest bardzo wiele cennych informacji, które powinny wam się spodobać. Wydaje mi się, że nie ma w tym momencie inwestycji, które mogłyby rywalizować ze światłowodami, polecam!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: