FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Konferencja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Namon

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 9:24 pm    Temat postu: Konferencja Odpowiedz z cytatem

Poszukuje sprawdzonego miesca na organizacje konferencji i w oko wpadło mi to miejsce http://www.zamek-gniew.pl/ Konferencja w zamku wydaje sie bardzo fajnym i oryginalnym pomysłem. Wnetrze robi bardzo fajne wrażenie i z pewnościa sprzyja biznesowym rozmowom!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dioda191

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygląda przyzwoicie:) dlatego według mnie warto;)
M_Bar

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł, sami też musimy zrobić kiedyś takie atrakcyjne, wyjazdowe szkolenie. Póki co raczej organizujemy konferencje w takich salach, ale spotkanie w zamku faktycznie byłoby prawdziwą atrakcją Smile
Piórko

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaka ta konferencja? w sensie jakaś duża? jeśli tak to znacie może centrum konferencyjne w Krakowie? bardzo fajne miejsce, na duże konferencje, kongresy, targi. Byłem tam nie raz na organizowanej imprezie i super wspomnienia [/url]
Powrót do góry
MagdaM

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 2:48 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ooo na zamku jeszcze nie byłam na żadnej konferencji ale uważam, że to ciekawy pomysł. Jak już znajdziesz odpowiednie miejsca warto również zadbać o fajna reklamę dla twojej firmy. Ja zawsze zamawiam napoje na konferencje z logiem mojej firmy, które dają orzeźwienie i są fajnym gadżetem reklamowym Smile Niby drobiazg a potrafi wiele zdziałać Wink
Powrót do góry
viedee

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takiej na zamku jeszcze nie byłem. Ale miałem przyjemność być na konferencji organizowanej w hotelu best western efekt express w krakowie. Mają też tam restaurację, więc była i przerwa na lunch.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: