FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Efektywna nauka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morowy

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 11:43 am    Temat postu: Efektywna nauka Odpowiedz z cytatem

Hej! Jakie macie sposoby na efektywną naukę? Jak zapatrujecie się na sposoby opisane tutaj http://softring.pl/aby-nauka-byla-efektywna/?
rehte

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w nauce, szczególnie angielskiego pomagają pomoce dydaktyczne, kupuje je zazwyczaj w sklepach internetowych albo na allegro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwadron

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz chcę nauczyć się języka obcego i tez szukam konkretnej formy przyswojenia języka. Nigdy nauka zwrotów mi nie wychodziła. Poczytałem sobie na https://lincoln.edu.pl/warszawa/jak-uczymy/ , że kluczem do sukcesu jest nauka z Native speakerem. Podczas zajęć można też korzystać z pomocy naukowych np. plakaty, fiszki, filmy, nagrania audio, piosenki, role plays, odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe. Możliwości jest wiele, a trzeba tylko chcieć!
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto kupować dzieciom pomoce edukacyjne . Ja większość pomocy naukowych kupiłam przed rozpoczęciem roku szkolnego w internetowej księgarni Aros. Mają także duży wybór podręczników w dobrych cenach.
Powrót do góry
Iwo

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nauka była efektywna, musi być ciekawa i wciągająca. Taka jest nauka angielskiego w https://www.ellalanguage.com/. Uczysz się kiedy masz wolną chwilę. Ciągle dodawane są nowe materiały. Nie siedzisz nad nudnymi podręcznikami. A z kodem BRDMa9e3d8, jest dodatkowe 20% rabatu.
Powrót do góry
berg

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy oczywiście czego się uczymy. Inaczej sprawa wygląda z językami, a inaczej z programowanie. Chociaż to też pewnego rodzaju język. Wink
Antoni21

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Warto wybierać takie szkolenia, które faktycznie Was interesują i wniosą coś do Waszego życia. Jeśli faktycznie interesujecie się branżą IT, to bardzo przydatny może się okazać dla Was kurs online podstawy Sketchupa. Poczytajcie na ten temat więcej i pomyślcie, czy będzie to coś dla Was.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: