FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
obsługa techniczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drim33

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 5:38 pm    Temat postu: obsługa techniczna Odpowiedz z cytatem

czy ktoś współpracował z http://www.scenymobilne.com/ przy organizacji imprez? Szukam kogoś kto zajmie sie scena mobilną i sprawami technicznymi i polecono mi właśnie ich
ibiza23

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jaką konkretnie obsługę ci chodzi? Nagłośnienie itp.?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grolsch

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy z nimi nie współpracowałem i przypuszczam, że nigdy nie będę mieć do tego okazji. Na pewno dopóki na rynku działa firma EventSerwis, to nie chcę współpracować w zakresie scen estradowych z nikim innym niż z nimi. Zresztą, po prostu sobie wejdź na stronę http://eventserwis.com/oferta/scena-estradowa/ i zobacz ich ofertę, wtedy pewnie mnie całkowicie zrozumiesz Smile Mają najlepszą ofertę odnośnie scen estradowych i tyle na ten temat mam do powiedzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: