FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
sprzęt na pokaz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kajtek89

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 10:43 pm    Temat postu: sprzęt na pokaz Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję sprzęt na szkolenie produktowe. Zastanawiam się, czy lepsza opcją będzie wynajem, czy może lepiej kupić tutaj http://obi.pl/decom/category/technika/elektronarz%c4%99dzia/pilarki,_pi%c5%82y_sto%c5%82owe_i_wyrzynarki/1028. Ceny są rozsądne a i posłuży na długi czas. Jak myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pozycja

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 3:40 pm    Temat postu: Re: sprzęt na pokaz Odpowiedz z cytatem

Ja polecam słownik polsko rosyjski gdzie można podszkolić sobie język obcy. Mówi się, że powinno się znać język wroga a ja polecam ciekawoski rosyjski bielsko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
florrian

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, sprzęt ma ogromne znaczenie w czasie konferencji. NIektórzy o tym zdają się zapominać
andru

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy, czy to tylko jednorazowy pokaz. Ja w sumie zainwestowałem we własny i nie żałuję.
gocha1

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 2:13 pm    Temat postu: Lepiej wynająć Odpowiedz z cytatem

Też uważam że dobry sprzęt na takich konferencjach ma ogromne znaczenie. Sama wynajmowałam, cena kupna skutecznie mnie zniechęciła.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: