FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Banery reklamowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 8:03 am    Temat postu: Banery reklamowe Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, jaka forma reklamy jest najlepsza dla pensjonaty i dochodzę do wniosku, że dwa kanały robią zdecydowanie najlepszą robotę. Po pierwsze internet, bo ludzie w nim szukają konferencji, a po drugie banery reklamowe. Jestem przekonany, że osoby, które stosują te formy reklamy, mają najlepsze rezultaty. [/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje zrobienie takiego bannera?
Powrót do góry
Romieszniki

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że do pensjonatu to raczej baner jest świetną formą reklamy ale warto też pomyśleć o dobrej stronie internetowej
ewelina546

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O banery możesz pytać w tej kieleckiej agencji reklamowej http://fabricam.pl/ - mają ciekawe pomysły, są dokładni i terminowi. Poza tym oferują znacznie więcej. Poznaj ich ofertę.
Powrót do góry
Enthton

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ibiza23 napisał:
Ile kosztuje zrobienie takiego bannera?

Zajrzyj do oferty drukarni Diamond Druk http://diamond-druk.pl/druk-banerow-reklamowych - masz tam dokładnie rozpisane ile takie banery reklamowe kosztują. Mój znajomy prowadzi firmę budowlaną, już nie raz zamawiał u nich banery i bardzo chwalił sobie współpracę z tą drukarnią.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy banery „robią najlepszą robotę”, ale faktycznie przy takim charakterze działalności są na pewno dobrym rozwiązaniem i na pewno mogą przynieść wysokie korzyści reklamowe. Jeśli szukacie naprawdę dobrze wykonanych banerów reklamowych to polecam Wam ofertę DrukarniaOnline.pl , którą znajdziecie pod tym linkiem http://www.drukarniaonline.pl/product/print/3096/banery-dwustronne . Ich oferta jest chyba jedną z najtańszych ofert na rynku a do tego banery dwustronne są przez nich wykonywane bardzo solidnie. Nie do końca wiem z czego wynika tak niska cena tych banerów, ale wydaje mi się, że jest ona spowodowana lokalizacją drukarni, bo drukarnia znajduje się na w małej miejscowości na mazurach. Nie pomyślcie jednak, że skoro drukarnia znajduje się w małej miejscowości a nie np. w Warszawie to ma gorszą ofertę, bo tak wcale nie jest i drukarnia ma całe mnóstwo przeróżnych usług. Zamawiałem tam już kilkukrotnie banery reklamowe i zawsze byłem zadowolony zarówno z czasu wykonania usługi wydruku jak i z jakości samego wydruku.
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drukarni Diamond Druk możesz zamówić takie profesjonalne banery reklamowe. Tutaj https://www.diamond-druk.pl/banery-reklamowe popatrz. Ceny mają ok i jeśli chodzi o jakość wykonania to też można liczyć na najwyższą. A baner? Ja też uważam, że to bardzo dobra forma promocji i może przynieść wiele korzyści.
Powrót do góry
nikt1976

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklamy przez internet to podobno w dzisiejszych czasach spoko opcja Smile
Powrót do góry
Szooter

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy skusiłbym się na coś takiego, według mnie to za mało wyrafinowany pomysł.
marek43

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to dziwne jest
arturr

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 4:50 pm    Temat postu: baner Odpowiedz z cytatem

baner ok, ale nie do każdego rodzaju działalności. Chyba że naprawdę jest fajnie zrobiony na jakimś innym materiale niż folia
tola789

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka jest cena tego baneru
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: