FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukam wypożyczalni samochodów z Warszawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ganal

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczenie auta to naprawdę bardzo prosty temat, zresztą przeczytajcie sobie najlepiej ten artykuł - Wypożyczalnia samochodów 24. Kluczowe znaczenie ma zawartość umowy, odpowiedzialność, ale również jakość floty/aut jaki są oddawane do dyspozycji. I właśnie tego szczególnie radzę pilnować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób potrzebuje samochodu okazyjnie czyli raz na jakiś czas i dlatego nie decyduje się na kupno, ale czasami po prostu korzysta z wynajmu. Największą zaletą jest brak opłat samochodu takich jak OC/AC. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie http://www.best-rent.pl/wypozyczalnia-samochodow-warszawa pozwala na taką niezależność od komunikacji miejskiej, co można docenić nie tylko poprzez zaoszczędzony czas jak i kapryśne warunki atmosferyczne.
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz spróbować także w salonach samochodowych jak już nic nie znajdziesz, choc firm wynajmujacych auta na pewno jest masa. Ja w Poznaniu znalazłam pełno ale jedna tylko miała bardzo dobre warunki była to tania wypożyczalnia samochodów poznań FatCar. Auta już od 55zł za dzien, malo palące i bardzo zadbane.
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypozyczanie to faktycznie swietna opcja - ja osobiscie mialem przyjemnosc wypozyczenia samochodu w wypożyczalni samochodów w Białymstoku. Zaskoczyli mnie niesamowicie mila obsluga i niskimi cenami Smile naprawde sie oplaca!
Kamil1998

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja "przetestowałem" już wiele wypożyczalni samochodów w Warszawie i zdecydowanie mogę powiedzieć, że najlepsza jest https://start.rent/. Największym atutem jest to, że można tam wynająć auto bez kaucji Very Happy a i wybór jest spory.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: