FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wycieczka do Niemiec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 7:22 pm    Temat postu: Wycieczka do Niemiec Odpowiedz z cytatem

Chcemy ze znajomymi zorganizować wycieczkę do Drezna. Będzie nas kilka osób i postanawialiśmy, że zamiast jechać własnymi samochodami wynajmiemy jakiegoś busa. Nie wiem tylko czy ktoś organizuje taki wycieczki czy szukać po prostu firmy przewozowej. Wpisuje sobie w wyszukiwarce busy do Niemiec Legnica ale wyskakuje mi bardzo dużo ofert. Wy mozecie polecić mi jakąś konkretną firmę? Albo na co mam zwrócić uwagę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskim Busem można śmiało jechać.
Powrót do góry
omnix

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polski bus, i też chyba jest teraz coś takiego jak Flix bus o ile się orientuję. Jeździ z większych miast polskich, głównie do Berlina i do Drezna właśnie.
trzencias

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w Niemczech nie ma co oglądać Smile Bardzo nudny kraj z jeszcze nudniejszymi ludźmi
Powrót do góry
tetrus

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe wycieczki do Niemiec organizuje biuro podróży Arko-Travel z Wrocławia. Wyjazdy trwają kilka dni i mają charakter objazdowy. Ofertę można znależć na http://www.arko-travel.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
murarz57

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś kierunek na Niemcy mnie nie pociąga. Bylem w Berlinie, Poczdamie ( tu piękne pałace). Ale w przyszłe wakacje bym chciał sie wybrać tu http://nianio.com.pl/mojito-cygara-i-salsa-czyli-kuba-perla-karaibow/
Autorka tego bloga potrafi rozbudzić wyobraźnię. A zdjęcia z miejsc które prezentuje są piękne. Najchętniej od razu bym wykupił bilet i tam leciał.
Powrót do góry
Puotek

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Niemiec to tam jeszcze żaden problem, ja w najbliższych latach planuje wybrać się do Kenii, bardzo podoba mi się ten kraj i chciałbym go zobaczyć od środka. Problem w tym, że nie wiem jak się przygotować do takiej wyprawy do Kenii.. Znalazłem http://tasteandtravel.pl/2017/09/30/wyjazd-kenii-musisz-wiedziec-zanim-spakujesz-walizke/ jednak czy korzystacie z takich stron ? Nie wiem czy tam znajdę wszystko i stąd moje pytanie, może Wy macie jakieś swoje doświadczenia, z którymi się podzielicie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: