FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
garnitur dla męża
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amelka753

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 4:19 pm    Temat postu: garnitur dla męża Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam, piszę do Was w ważnej dla mnie kwestii. Otóż mój mąż niedawno dostał nową pracę w jednej z firm zajmujących się rachunkowością w naszym mieście. Jestem z niego bardzo dumna gdyż bardzo zależało mu na tej pracy i bardzo wiele się uczył aby się tam dostać. Z tej okazji chciałabym kupić mu jakiś prezent. Myślałam nad tym trochę czasu aż w końcu wpadłam na pomysł aby kupić mu po prostu garnitur, który na pewno mu się przyda, gdyż te, które ma obecnie są już naprawdę stare. Problem jest taki, że nie wiem na jaki rozmiar się zdecydować oraz gdzie go kupić. Czy ktoś z Was mógłby mi krok po kroku wyjaśnić jak prawidłowo zmierzyć męża aby kupić odpowiedni krój. ( Jeśli mąż zapyta po co chcę go zmierzyć to powiem mu, że Moja Mama mnie o to poprosiła gdyż chce sprawić Tacie prezent a , że jest podobny posturą to będzie miała jakiś zarys Razz ) A druga sprawa to na jaki sklep się zdecydować ? Smile Przeglądając różne strony natrafiłam między innymi na https://www.lancerto.com/kolekcje/garnitury.html - czy ktoś z Was kupował u nich coś ? Czy bez problemu można zwracać? I który z nich jest Waszym zdaniem najładniejszy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się, czy sklep to na pewno dobry wybór. Jeśli chcesz, by mąż wyglądał bardzo dobrze w garniturze, to warto zrobić garnitur szyty na miarę. W www.ramallo.pl masz taką możliwość, więc po prostu tam zajrzyj. Pamiętaj, że tak wykonany garnitur zawsze będzie leżał lepiej i będzie wyglądał lepiej. Ja zawsze wybieram właśnie takie rozwiązania.
Powrót do góry
twistow

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o garnitur na wesele warto zadbać o jego dopasowanie do swojej sylwetki oraz szyk jak i modny design. Polecam w tym celu sprawdzić ofertę tego sklepu: https://evita.com.pl/produkty/dzial-meski/garnitury/ - moim zdaniem garnitury tam prezentowane są naprawdę wysokiej jakości!
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli szukasz garnitury na miarę to polecam te strone. Swietna jakosc w dobrej cenie i co najwazniejsze dopasowany garnitur do Twojego meza . A dobry wyglad jest isotny na slubie. W koncu to pamiatka na cale zycie.

Ostatnio zmieniony przez mared434 dnia Pon Sty 15, 2018 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
0jeden

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mąż miał szyty na miarę
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak jeden z poprzedników korzystam z garniturów szytych na miarę. Mój wybór padł na firmę Hegg - http://supergatnitury.pl. Będę z ich usług korzystał, dopóki będą istnieć, bo szyją świetne garnitury.
Powrót do góry
kris

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie, jeśli mąż będzie wiedział o tym prezencie. Ciężko będzie wybrać garnitur bez męża.
Filemon

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o garnitury to najlepiej załatwić sobie szyty na miarę
Powrót do góry
Beneq

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli szukasz garnituru dla meza - to polecam sprawdzic Magazyn Wesele - tutaj masz sporo informacji o modzie meskiej, nie tylko weselnej. Znalezc tam mozna roznego rodzaju kroje garniturow, dobrane do roznych meskich sylwetek. Moda meska takze sie zmienia co kilka lat, warto wiec byc z nia na biezaco.
Powrót do góry
debruyne

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupowałem garnitur, zajęło mi to 6h ...
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez jjusti18 dnia Pią Sty 25, 2019 3:34 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do garnituru koniecznie dobierz eleganckie dodatki. Mogą to być na przykład wyjątkowe spinki do mankietów. Jeśli chcesz wyróżniać się w tłumie to pomyśl o spinkach na zamówienie: https://riwia.pl/spinki-do-mankietow-na-zamowienie. Takie spinki na pewno będą oryginalne.
Powrót do góry
MartaZyt

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podobają granatowe garnitury
Powrót do góry
ojek

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Granatowe niekoniecznie. Niebieskie są naprawdę ładne.
acek

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolor należy dobrać do cery. Nie każdy kolor pasuje do każdej osoby.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: