FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wypożyczania samochodów dostawczych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roksana0592

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 6:59 pm    Temat postu: Wypożyczania samochodów dostawczych Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
aby zorganizować większe imprezy lub konferencje, eventy itp. zawsze potrzeba aut, które nam przetransportują materiały Smile w związku z tym dla tych, którzy potrzebują od czasu do czasu wypożyczyć samochody polecam http://www.kangoor.pl/ sprawdzona wypożyczalnia, szeroki asortyment samochodów i niskie ceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radigy

PostWysłany: Wto Sie 15, 2017 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł, będę trzymać kciuki za ten pomysł, bo to naprawdę świetny biznes Smile !
Albercik23

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd właściwie ta wypożyczalnia? Jeśli chodzi o wynajem samochodów dostawczych Białystok ma fajną firmę - nazywa się http://www.carforyou.com.pl/ i mają naprawdę zarówno konkurencyjne ceny, jak i fajną obsługę. Tak więc jeśli ktoś z Białegostoku (choć w sumie nie tylko, bo też inne oddziały mają) to zachęcam, żeby ich sprawdzić.
Powrót do góry
justa

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wypożyczalnie samochodów dostawczych, mogę szczerze polecić firmę z Katowic http://sikorent.pl/wypozyczalnia-wynajem-samochodow-dostawczych/. W ich asortymencie są auta (Mercedesy) do 3,5t. W ‘podstawowych” przewozach, są niezawodne.
Zostawiam numer 509-283-214
Powrót do góry
Laratrs

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić tą wypożyczalnie: rent system sam korzystam z ich usług prawie za każdym razem i mogę w 100 procentach polecić , mają fantastyczną flotę aut, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, także warto sprawdzićSmile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: