FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
impreza integracyjna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grest

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak dobrze zorganizowana i przeprowadzona impreza na przykład http://pomyslnaimpreze.pl z masą atrakcji. Na takich impr jest super Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AgaAgnieszka

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imprezy integracyjne to świetna sprawa - wbrew pozorom w wielu przypadkach to właśnie takie imprezy mogą odmienić atmosferę w firmie i przywrócić jej bieg na właściwe tory. W wielu przypadkach marchewka jest lepsza od kija.
falcon

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bywałam też na imprezach integracyjnych bez większych atrakcji i fajerwerków, a i tak dobrze się bawiłam. Sporo zależy od samych ludzi!
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna okazja, jeśli chodzi o integrację, zobaczcie --> http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Kto by pomyślał, że w takim miejscu można zorganizować konferencję za tyle, przy takich warunkach do integracji? Poczytajcie co oni tam oferują.
Powrót do góry
MarlenqaBii

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że bardzo dobrym pomysłem są imprezy integracyjne np w górach typy auta terenowe czy quady czy paintball. Bardzo integruje to grupę i jest bardzo miłym spędzeniem wolnego weekendu. Polecam wszystkim Kilkukrotnie byłam na takiej integracji i reklację pracownik szef duzo sie polepszyły
Bogusiiaa

PostWysłany: Sro Paź 02, 2013 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się. najlepsze imprezy integracyjne to takie, na których robi się coś wspólnie całą grupą, a nie tylko flaszki na stół i basta.
Powrót do góry
Karolina

PostWysłany: Sro Lis 20, 2013 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam kiedyś na bardzo dobrze zorganizowanej imprezie integracyjnej. Nie polegała ona właśnie tylko na siedzeniu, piciu i jedzeniu. Wręcz przeciwnie. Organizatorzy zapewnili masę atrakcji, wspólne gry, zabawy itp. Naprawdę nie było czasu na nudę. I po takiej imprezie naprawdę czułam, że znam tych ludzi lepiej.
Powrót do góry
b.motrak

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 10:42 am    Temat postu: hotel konferencyjny Poznań Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w imprezie integracyjnej, zaraz po konferencji, zorganizowanej całościowo w http://www.ilonnkonferencje.pl/ - hotel Poznań Wink super sprawa, super miejsce, Wielkopolska na najwyższym poziomie!
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na wyjeździe integracyjnym w parku linowym - nic nas tak nie zbliżyło jak wspólne "niebezpieczeństwo" Very Happy
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajną opcją jest impreza integracyjna w jakimś dobrym hotelu. Na przykład START hotel ATOS - Hotel w Warszawie by się nadał.
Trzeba brać pod uwagę, że nie każdy lubi ekstremalne przeżycia, takie jak paintball, czy jazda quadem.
Powrót do góry
dominika1234

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że najlepsze sa firmy zewnątrzne Very Happy niczego nie brakuje i zabawa jest najlepsza.

------------
Najlepsze strony
Powrót do góry
janek33

PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOim zdaniem fajną imprezę integracyjną warto jest zorganizować w Karpaczu - znajduje się tam świetny hotel, który z tego co wiem chętnie przyjmuje takie grupy: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/karpacz/hotel-karpacz.htm - dodam, że jest tam tak wiele ciekawych atrakcji, że po prostu nie sposób się nudzić Wink
Myślę, że warto jest tam pojechać Wink
W mojej firmie niestety rzadko organizują imprezy integracyjne - a szkoda bo powinni.
Powrót do góry
ZeroNudy

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po części wszystko jest ważne: obiekt, program-scenariusz, jedzenie, teren, ludzie. Jednak ciekawie dobrany i indywidualnie zaprojektowany scenariusz imprezy może stanowić o całości wyjazdu. Ciekawie wychodzą scenariusze zaprojektowane pod dany region, gdzie odbywa się impreza firmowa lub tematyka związana z daną firmą.

bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie masz rację ale przy takiej imprezie chyba jednak warto zatrudnić firmę zewnętrzną
Powrót do góry
albertxx

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na takiej imprezie w hotelu www.bwportos.pl i muszę przyznać, że ten hotel zrobił na mnie ogromne wrażenie. Czysty, zadbany i na dodatek dobrze urządzony. Moja córka nawet zarezerwowała sobie tam wesele
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Skocz do: